(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Biznes i Ekonomia /   GLASS MARKET Szklarskie

GLASS MARKET Szklarskie

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu Glass Market, hurtownię szkła z Warszawy funkcjonującą na rynku od 1992 roku. Systematycznie rozbudowywaliśmy ofertę i teraz jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom zakup każdego rodzaju szkła budowlanego oraz przeróżnego typu luster. W stałej sprzedaży posiadamy szkło bezbarwne oraz matowe, a ponadto szkło lakierowane, matowe, ornamentowe. Dopełnieniem asortymentu jest szkło hartowane o zwiększonej odporności na uszkodzenia mechaniczne oraz żaroodporne szkło kominkowe. Szczegółowe informacje dotyczące świadczonych przez nas usług zamieszczamy na stronie internetowej.

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Biznes i Ekonomia
A-T S.A. - Oświetlenie
http://www.at-krotoszyn.pl
MIT - pozyskiwanie dotacji
http://e-mit.pl
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły