(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Miasta Regiony /   Gdańsk - oficjalna strona miasta

Gdańsk - oficjalna strona miasta

Wszystko o Gdańsku: noclegi, kalendarz imprez, atrakcje turystyczne, plan miasta, rozkłady jazdy, kamery on-line, galeria zdjęć, historia miasta. Wszystko o Urzędzie - co i jak załatwić, procedury on-line, prawo lokalne, władze miasta, oferty inwestycyjne, przetargi. Gdańsk to miasto blisko półmilionowe, morska stolica Polski, duży ośrodek gospodarczy, naukowy i kulturalny, popularne centrum turystyczne. To miasto otwarte na ludzi i idee. Miasto ludzi wykształconych i przedsiębiorczych; wymarzone miejsce dla miłośników nieskażonej przyrody, sportów wodnych, plażowiczów i ...inwestorów. Różnorodność i mnogość imprez kulturalnych to dopełnienie jego atrakcyjności. Gdańsk to morze możliwości!

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Miasta Regiony
Cmentarze.org - cmentarze w Polsce
http://cmentarze.org
Piaseczno.info
http://piaseczno.info/
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły