(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Sklepy internetowe /   Galeria Macondo: etniczna bizuteria kolczyki bransoletki naszyjniki

Galeria Macondo: etniczna bizuteria kolczyki bransoletki naszyjniki

Galeria Macondo to wirtualne miejsce symbilizujące Kolumbię. Etniczna biżuteria, jaką oferujemy w naszym wirtualnym sklepie, pochodzi z różnych regionów Kolumbii i wykonywana jest przez lokalnych artystów z rodzimych, południowoamerykańskich materiałów: nasion i pestek amazońskich roślin, kokosu, roślinnej kości słoniowej (tzw. tagua), wysuszonych liści i płatków pochodzących z kolumbijskich kwiatów, jakie spotykamy przy tutejszych drogach, karaibskiej trzciny, łusek ryby mero żyjącej w ciepłych, tropikalnych wodach Oceanu Spokojnego, nici agawy, palmy iraca, itd.

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Sklepy internetowe
homedirect24h.com
http://homedirect24h.com
Drogeria Internetowa Klaudia
http://drogeriaklaudia.pl
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły