(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Zdrowie Uroda Kondycja /   Gabinet stomatologiczny UNIDENT - dentysta Bartosz Dziuba
Promuj ten wpis
Dane firmy

Gabinet stomatologiczny UNIDENT - dentysta Bartosz Dziuba

Dane kontaktowe firmy
ul. Powstańców Warszawy 27
39-300 Mielec
Podkarpackie
NIP: 817-196-18-74
REGON: 180828802
(53) 533 45 55
         535 334 555
Lokalizacja firmy

Szczegołówy opis firmy

Stomatologia

Realizacja usług w gabinecie stomatologii estetycznej, dziecięcej i innych dziecin stomatologicznych odbywa się w oparciu o nowoczesne rozwiązania i wiedzę, którą dentysta Bartosz Dziuba zdobył na studiach a następnie praktykując i uczestnicząc w licznych szkoleniach nabywał umiejętności pozwalające na realizację takich usług w zakresie stomatologii jak chociażby chirurgia czy implantologia i protetyka.

Szczególnie te dwie ostatnie pozwalają czynić dla pacjentów rzeczy niesamowite a efekty leczenia potrafią niejednokrotnie przewyższyć oczekiwania. W związku z zastosowanymi wysokiej jakości protezami i implanatami stomatologia gabinetu UNIDENT i dentysty to trwałe rozwiązania.

Dentysta prywatny

Gabinet jest prywatny i nie świadczy usług NFZ, dlatego też leczenie jest płatne jednak pomimo tego faktu ceny konkurencyjne. Zapraszamy do zapoznania się z przykładowym cennikiem na stronie gabinetu. Stomatolog Bartosz Dziuba oferuje także inne usługi dentystyczne jak endodoncja, diagnostyka, stomatologia zachowawcza i ta realizowana najczęściej na codzień czyli higienizacja i stomatologia profilaktyczna. Lepiej zapobiegać niż leczyć! Jak to mówi dentysta Bartosz Dziuba. Namawiamy pacjentów na przeglądy i ewentualne podjęcie leczenia, gdyż nie leczone zęby i problemy nawarstwiają się a docelowo mogą doprowadzić do utraty zębów. W takich przypadkach ratuje nas stomatoliga estetyczna jednak koszt tych usług w porównaniu z leczeniem jest znacznie wyższy.

 

Polecane z branży


Zdrowie Uroda Kondycja
MalujMasuj.pl - Zabiegi Spa Gdynia
http://malujmasuj.pl
Zdrowie na Czasie
http://www.zdrowienaczasie.pl
Artykuły
data dodania
2019-09-03 14:25:44

Według badań kwestionariuszowych dla wielu Polaków posiadanie mieszkania na własność po spłaceniu kredytu hipotecznego oznacza osiągnięcie sukcesu finansowego. Zanim to się jednak stanie, należy wybrać odpowiedni kredyt, co może nie być wca...

data dodania
2019-09-03 14:16:41

Rozmowy o przewadze soczewek kontaktowych nad okularami toczą się od dawna. Zwolennicy soczewek doceniają niezaparowane szkła okularów, czy brak konieczności pamiętania o zabraniu drugiej pary okularów korekcyjnych - przeciwsłonecznych. Sze...

data dodania
2019-09-03 13:48:23

Nasi trenerzy i instruktorzy w klubie Energym często otrzymują od uczestników zajęć pytania: jaka jest najlepsza pora treningu? Ciężko jest udzielić jedynej właściwej odpowiedzi, ponieważ każda pora ćwiczeń ma swoje wady i zalety.

 

...
Zobacz wszystkie artykuły