(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Zdrowie Uroda Kondycja /   Gabinet stomatologiczny UNIDENT - dentysta Bartosz Dziuba
Promuj ten wpis
Dane firmy

Gabinet stomatologiczny UNIDENT - dentysta Bartosz Dziuba

Dane kontaktowe firmy
ul. Powstańców Warszawy 27
39-300 Mielec
Podkarpackie
NIP: 817-196-18-74
REGON: 180828802
(53) 533 45 55
         535 334 555
Lokalizacja firmy

Szczegołówy opis firmy

Stomatologia

Realizacja usług w gabinecie stomatologii estetycznej, dziecięcej i innych dziecin stomatologicznych odbywa się w oparciu o nowoczesne rozwiązania i wiedzę, którą dentysta Bartosz Dziuba zdobył na studiach a następnie praktykując i uczestnicząc w licznych szkoleniach nabywał umiejętności pozwalające na realizację takich usług w zakresie stomatologii jak chociażby chirurgia czy implantologia i protetyka.

Szczególnie te dwie ostatnie pozwalają czynić dla pacjentów rzeczy niesamowite a efekty leczenia potrafią niejednokrotnie przewyższyć oczekiwania. W związku z zastosowanymi wysokiej jakości protezami i implanatami stomatologia gabinetu UNIDENT i dentysty to trwałe rozwiązania.

Dentysta prywatny

Gabinet jest prywatny i nie świadczy usług NFZ, dlatego też leczenie jest płatne jednak pomimo tego faktu ceny konkurencyjne. Zapraszamy do zapoznania się z przykładowym cennikiem na stronie gabinetu. Stomatolog Bartosz Dziuba oferuje także inne usługi dentystyczne jak endodoncja, diagnostyka, stomatologia zachowawcza i ta realizowana najczęściej na codzień czyli higienizacja i stomatologia profilaktyczna. Lepiej zapobiegać niż leczyć! Jak to mówi dentysta Bartosz Dziuba. Namawiamy pacjentów na przeglądy i ewentualne podjęcie leczenia, gdyż nie leczone zęby i problemy nawarstwiają się a docelowo mogą doprowadzić do utraty zębów. W takich przypadkach ratuje nas stomatoliga estetyczna jednak koszt tych usług w porównaniu z leczeniem jest znacznie wyższy.

 

Polecane z branży


Zdrowie Uroda Kondycja
Style and More - makijaż ślubny Kraków
http://www.styleandmore.pl
Endermologia Gdynia
http://www.klinika-mediderm.pl/
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły