(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Zdrowie Uroda Kondycja /   Gabinet stomatologiczny UNIDENT - dentysta Bartosz Dziuba
Promuj ten wpis
Dane firmy

Gabinet stomatologiczny UNIDENT - dentysta Bartosz Dziuba

Dane kontaktowe firmy
ul. Powstańców Warszawy 27
39-300 Mielec
Podkarpackie
NIP: 817-196-18-74
REGON: 180828802
(53) 533 45 55
         535 334 555
Lokalizacja firmy

Szczegołówy opis firmy

Stomatologia

Realizacja usług w gabinecie stomatologii estetycznej, dziecięcej i innych dziecin stomatologicznych odbywa się w oparciu o nowoczesne rozwiązania i wiedzę, którą dentysta Bartosz Dziuba zdobył na studiach a następnie praktykując i uczestnicząc w licznych szkoleniach nabywał umiejętności pozwalające na realizację takich usług w zakresie stomatologii jak chociażby chirurgia czy implantologia i protetyka.

Szczególnie te dwie ostatnie pozwalają czynić dla pacjentów rzeczy niesamowite a efekty leczenia potrafią niejednokrotnie przewyższyć oczekiwania. W związku z zastosowanymi wysokiej jakości protezami i implanatami stomatologia gabinetu UNIDENT i dentysty to trwałe rozwiązania.

Dentysta prywatny

Gabinet jest prywatny i nie świadczy usług NFZ, dlatego też leczenie jest płatne jednak pomimo tego faktu ceny konkurencyjne. Zapraszamy do zapoznania się z przykładowym cennikiem na stronie gabinetu. Stomatolog Bartosz Dziuba oferuje także inne usługi dentystyczne jak endodoncja, diagnostyka, stomatologia zachowawcza i ta realizowana najczęściej na codzień czyli higienizacja i stomatologia profilaktyczna. Lepiej zapobiegać niż leczyć! Jak to mówi dentysta Bartosz Dziuba. Namawiamy pacjentów na przeglądy i ewentualne podjęcie leczenia, gdyż nie leczone zęby i problemy nawarstwiają się a docelowo mogą doprowadzić do utraty zębów. W takich przypadkach ratuje nas stomatoliga estetyczna jednak koszt tych usług w porównaniu z leczeniem jest znacznie wyższy.

 

Polecane z branży


Zdrowie Uroda Kondycja
Garnitex.pl - Garnitur na miarę
http://www.garnitex.pl
Depilacja laserowa - skinmed.com.pl
http://www.skinmed.com.pl
Stomatologia Gabinet Stomatologiczny
http://stomatologia.serwinscy.pl/
Artykuły
data dodania
2019-07-12 10:40:06

Dzięki piekarnikowi możemy przygotowywać fantastyczne pieczone potrawy, a także dania grillowane. Najpopularniejsze ostatnimi czasy są piekarniki do zabudowy, w tym nowoczesne modele dual cook z dwoma komorami.

 

Piekarniki do...

data dodania
2019-07-05 14:02:18

Centrala alarmowa to tak naprawdę serce każdego systemu alarmowego. Odpowiada za koordynację urządzeń w danym systemie i steruje instalacją w sytuacji zagrożenia. Umożliwia informowanie użytkowników o niebezpieczeństwie za pomocą SMS-ów, MM...

data dodania
2019-07-05 11:09:07

Każda firma zatrudniająca pracowników ma obowiązek prowadzenia dokumentacji kadrowo-płacowej, która podlega kontrolom ze strony urzędów. Pracodawca powinien zadbać, by dokumentacja prowadzona była w sposób rzetelny i zgodny z przepisami. Au...

Zobacz wszystkie artykuły