(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Motoryzacja /   Funcar.com.pl - Naprawa automatycznych skrzyń biegów

Funcar.com.pl - Naprawa automatycznych skrzyń biegów

Naszą pasją jest naprawa automatycznych skrzyń biegów w różnorodnych samochodach i innych pojazdach na przykład motocyklach, quadach, autach ciężarowych. Naprawiamy skrzynie automatyczne typu: ZF, AISIN, FORD, GENERAL MOTORS, JATCO, HONDA, DSG, MULTITRONIC, CVTMMT - TOYOTA, EASYTRONIC, SENSODRIVE i inne. Przed rozpoczęciem jakiejkolwiek pracy udzielamy darmowej wyceny, a na nasze usługi udzielamy do sześciu miesięcy pisemnej gwarancji. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Artykuły
data dodania
2020-04-29 13:00:22
Płyty indukcyjne to aktualnie coraz bardziej popularny element wyposażenia każdej nowoczesnej kuchni. Ich główna zaleta? Pozwalają na przygotowanie smacznego posiłku w o wiele krótszym czasie niż w przypadku tradycyjnych kuchni gazowych i e...
data dodania
2020-04-30 17:03:50

Stare meble potrafią wnieść do mieszkania specyficzny klimat i nadać wnętrzu charakteru. Unikatowe, oryginalne, niespotykane - miłośnicy mebli w stylu vintage z pewnością zgodzą się z tymi określeniami.

 

Możesz samodzielnie zm...

data dodania
2020-04-30 16:50:14

Desery fit z płatków jaglanych to propozycje dla tych, którzy uwielbiają słodycze, ale chcą zadbać o sylwetkę. Zdrowe desery zastąpią tradycyjne słodkie przekąski, dostarczając niezbędnych składników odżywczych.

 

Desery fit z...

Zobacz wszystkie artykuły