(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Biznes i Ekonomia /   folie warszawa - Roma Folie

folie warszawa - Roma Folie

Roma folie jest polską firmą zajmującą się dystrybucją automatycznych maszyn pakujących w folię termokurczliwą, a także samej folii termokurczliwej. W ofercie posiada wielowarstwowe folie poliolefinowe oraz PCV. Oferta obejmuje także folie polipropylenowe, strech, torebki PE i PP. Wszystkie produkty są zgodne z normami UE. Dodatkowo firma oferuje także usługi pakowania w folię kurczliwą m.in. materiałów biurowych, kosmetyków, DVD, CD, upominków i artykułów promocyjnych. Specjaliści chętnie pomogą w wyborze odpowiedniego sposobu pakowania i zadbają, by odbyło się ono terminowo.

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Biznes i Ekonomia
Biuro rachunkowe gdynia - biurorachunkowear.pl
https://www.biurorachunkowear.pl
www.urdruk.pl
http://www.urdruk.pl
Artykuły
data dodania
2020-04-29 13:00:22
Płyty indukcyjne to aktualnie coraz bardziej popularny element wyposażenia każdej nowoczesnej kuchni. Ich główna zaleta? Pozwalają na przygotowanie smacznego posiłku w o wiele krótszym czasie niż w przypadku tradycyjnych kuchni gazowych i e...
data dodania
2020-04-30 17:03:50

Stare meble potrafią wnieść do mieszkania specyficzny klimat i nadać wnętrzu charakteru. Unikatowe, oryginalne, niespotykane - miłośnicy mebli w stylu vintage z pewnością zgodzą się z tymi określeniami.

 

Możesz samodzielnie zm...

data dodania
2020-04-30 16:50:14

Desery fit z płatków jaglanych to propozycje dla tych, którzy uwielbiają słodycze, ale chcą zadbać o sylwetkę. Zdrowe desery zastąpią tradycyjne słodkie przekąski, dostarczając niezbędnych składników odżywczych.

 

Desery fit z...

Zobacz wszystkie artykuły