(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Muzyka /   FOKUS GROUP Michał Margas
Promuj ten wpis
Dane firmy

FOKUS GROUP Michał Margas

Dane kontaktowe firmy
ul. Orlik Ruckemanna 55/10
42-202 Częstochowa
Śląskie
NIP: 949-221-82-05
REGON: 367557936
Lokalizacja firmy
Galeria zdjęć

Szczegołówy opis firmy

Od lat organizujemy dla Państwa wesela z klasą. Dzięki wieloletniej obecności w czołówce firm eventowych, wypracowaliśmy własne standardy proponowanych Państwu usług. Z przyjemności a poprowadzimy Państwa wesele na najwyższym poziomie profesjonalizmu. Ogromna wiedza oraz perfekcyjna znajomość branży są gwarancją Państwa satysfakcji.

W Fokus Group współpracujemy z DJ-ami na wesele, topowymi  artystami  estradowymi, którzy doświadczenie zdobywali u boku największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. To dla Państwa życzenie zaśpiewają najciekawsze głosy, znane z takich programów telewizyjnych jak „Must be the Music” czy „The Voice of Poland” jak również inni, zdolni wokaliści. Idealnie łączymy występ DJ-a na wesele z koncertem na żywo. To właśnie u nas grają także wybitni saksofoniści, skrzypkowie i gitarzyści. To sprawia, że jesteśmy najciekawszą grupą muzyczną w Polsce.

W naszej bogatej ofercie usług proponujemy Państwu nie tylko DJ-a i wodzireja na wesele, ale o wiele więcej. Pracują dla nas najbardziej komunikatywni i profesjonalni artyści, których łączy pasja do muzyki i zamiłowanie do eleganckich imprez.

Dzięki ogromnej wrażliwości estetycznej, nasze imprezy są zawsze eleganckie, w dobrym guście i pełne klasy. W naszej ofercie DJ-a na wesele macie Państwo do dyspozycji najlepszego profesjonalistę na Śląsku.

Doskonale wiemy jak bawić Państwa gości, bo sami kreujemy trendy w branży. Tym samym gwarantujemy Państwu najwyższy profesjonalizm i ekskluzywny klimat imprezy.

Najlepiej wiemy, jak ważna jest oprawa muzyczna wesela. Dlatego proponujemy Państwu DJ-a na wesele, którego cena jest indywidualnie dopasowana do Państwa oczekiwań.

 

 

Polecane z branży


Muzyka
Niebanalnie o muzyce - Infomuzyka
http://www.infomuzyka.pl/
Radio 94 FM
http://www.antyradio.pl
Artykuły
data dodania
2020-09-24 11:11:28

Urządzasz konferencję w Krakowie i zastanawiasz się jaki catering powinieneś zamówić? Dania ciepłe, zimne przekąski, wegańskie desery - wybranie odpowiednich dań zależy od charakteru wydarzenia i gustu Twoich gości. Jest jednak jeden elemen...

data dodania
2020-12-07 21:27:31

Kolory mają swoją symbolikę i niosą ze sobą pewne skojarzenia. To, jakie z nich będą widniały na naszych wydrukach, powinno być zależne od rodzaju przekazu oraz tego, do kogo ten przekaz kierujemy.

 

Siła koloru

 

Kol...

data dodania
2020-12-02 12:40:39

Import towarów z Chin do Polski wiąże się z kilkoma formalnościami, koniecznymi do spełnienia. Numer EORI jest jedną z nich. Dzięki niemu można z powodzeniem przejść odprawę celną w Unii Europejskiej. Warto więc wiedzieć, czym dokładnie je...

Zobacz wszystkie artykuły