(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Budownictwo Architektura /   Firma Lowara

Firma Lowara

Oferujemy pełną gamę pomp stosowanych w budynkach mieszkalnych, w rolnictwie oraz w przemyśle. W budynkach mieszkalnych nasze pompy mają zastosowanie przy podnoszeniu ciśnienia, uzdatnianiu wody, w systemach przeciwpożarowych, przydomowych oczyszczalniach ścieków oraz odwadnianiu. W rolnictwie nasze pompy stosowane są m.in: w irygacji, nawadnianiu np. ogrodów, parków. Do zastosowań przemysłowych oferujemy pompy wykorzystywane w procesach uzdatniania i oczyszczania wody pitnej, myjek przemysłowych, układów chłodzących i smarujących w maszynach.

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Budownictwo Architektura
Agregaty prądotwórcze Sar-Pol
http://www.sar-pol.eu
Kaźmieruk Budownictwo Poznań
http://kazmieruk.pl
Artykuły
data dodania
2020-04-29 13:00:22
Płyty indukcyjne to aktualnie coraz bardziej popularny element wyposażenia każdej nowoczesnej kuchni. Ich główna zaleta? Pozwalają na przygotowanie smacznego posiłku w o wiele krótszym czasie niż w przypadku tradycyjnych kuchni gazowych i e...
data dodania
2020-04-30 17:03:50

Stare meble potrafią wnieść do mieszkania specyficzny klimat i nadać wnętrzu charakteru. Unikatowe, oryginalne, niespotykane - miłośnicy mebli w stylu vintage z pewnością zgodzą się z tymi określeniami.

 

Możesz samodzielnie zm...

data dodania
2020-04-30 16:50:14

Desery fit z płatków jaglanych to propozycje dla tych, którzy uwielbiają słodycze, ale chcą zadbać o sylwetkę. Zdrowe desery zastąpią tradycyjne słodkie przekąski, dostarczając niezbędnych składników odżywczych.

 

Desery fit z...

Zobacz wszystkie artykuły