(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Motoryzacja /   FHU PAT-CAR Perzesty Patryk
Promuj ten wpis
Dane firmy

FHU PAT-CAR Perzesty Patryk

Dane kontaktowe firmy
ul. Sierpecka 1
09-400 Płock
Mazowieckie
NIP: 774-225-82-81
REGON: 140713119
Lokalizacja firmy
Galeria zdjęć

Szczegołówy opis firmy

Firma Pat- Car tanie holowanie powstała w 2006 roku w Płocku. Właścicielem i pomysłodawcą przedsiębiorstwa jest Patryk Perzesty.  Z roku na rok firma rozwija się coraz prężniej, poszerzając zakres świadczonych usług. Przedsiębiorstwo ma swoją siedzibę w Płocku.

Przedsiębiorstwo Pat- Car rozpoczynało działalność gospodarczą jako firma zajmująca się holowaniem aut osobowych. Z czasem zakres świadczonych usług znacznie się poszerzył. Doszedł do tego transport maszyn rolniczych i budowlanych. Obecnie firma zajmuje się także wypożyczaniem samochodów oraz posiada parking strzeżony, również dla aut powypadkowych. Do największych atutów firmy zaliczyć można doświadczony personel, nowoczesny sprzęt oraz jasne i proste warunki świadczonych usług. Firma działa przede wszystkim na terenie Płocka i okolic. W nagłych przypadkach udziela również pomocy na terenie całego województwa mazowieckiego, Polski, a nawet Europy. 
Polecane z branży


Motoryzacja
DecybelKielce.pl - Flokowanie i Hydrografika
http://www.decybelkielce.pl
JARKOZŁOM-skup złomu
http://jarkozlom.pl
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły