(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Sklepy internetowe /   Fascinate
Promuj ten wpis
Dane firmy

Fascinate

rok założenia 2013
Dane kontaktowe firmy
ul. Kowalowy 21
38-200 Jasło
Podkarpackie
NIP: 685-197-98-66
REGON: 371029074
Lokalizacja firmy
Galeria zdjęć

Szczegołówy opis firmy

Obrączki ślubne, pierścionki zaręczynowe i biżuteria ślubna to główne działy w naszym jubilerskim sklepie internetowym fascinate.
Zatem zaczynamy od przedstawienia się. Sprzedajemy ogólnie rozumianą biżuterię ślubną. Każdy ślub zaczyna się od zaręczyn. To w tym momencie pojawiamy się w Waszym nowym wspólnym życiu i zaczynamy być dla Was bardzo przydatni. W naszym sklepie, w zakładce pierścionki zaręczynowe znajdziecie bardzo wiele różnorodnych wzorów pierścionków. Większość ze sprzedawanych przez nas modeli pierścionków wykonana jest z 14 karatowego złota, tj. złota próby 585. W przeważającej części są to pierścionki wykonane z żółtego złota z przepiękną koroną wykonana z białego złota palladowego w której osadzony jest najbardziej pożądany przez kobiety kamień - brylant. Kolejnym, bodaj najważniejszym działem w naszym sklepie internetowym jest dział obrączki ślubne. Wszystkie wykonane z największa dbałością o jakość. W swojej ofercie przygotowaliśmy dla Was złote obrączki wykonane z tradycyjnego żółtego złota, obrączki wykonane z białego złota palladowego, obrączki z różowego złota oraz obrączki tytanowe. Złote obrączki występują w wersji nie tylko jedno kolorowej ale także obrączki łączone w technologii bezszwowej, złożone z rożnych kolorów złota. Kolejnym ważnym działem w naszym sklepie jest biżuteria ślubna Spark firmy Corundum, w skład której wchodzą przepiękne naszyjniki, bransoletki i kolczyki wykonane ze srebra i kryształów Swarovski. Mamy dla was jeszcze biżuterię skórzaną produkowaną przez firmę Joccos Design, coraz częściej nagradzaną na wielkich imprezach modowych. To wszystko i wiele innych ciekawych wzorów biżuterii znajdziecie w naszym jubilerskim sklepie internetowym www.fascinate.pl
Zapraszamy do spełnienia Waszych marzeń!
Polecane z branży


Sklepy internetowe
Klimatyzacja - klima-sklep.pl
http://klima-sklep.pl
avonmenager.pl
http://avonmenager.pl
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły