(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Biznes i Ekonomia /   Fabryka nici Amanda - największy wybór nici od producenta!

Fabryka nici Amanda - największy wybór nici od producenta!

Fabryka nici Amanda z Sulechowa to jedna z najlepiej działających w Polsce Fabryka nici. Od ponad dwóch dekad z sukcesami dostarczamy nici do setek zakładów i sklepów w całej Europie - zaopatrujemy również klientów indywidualnych. Nasza oferta prezentuje różne rodzaje nici - od nici przemysłowych, poprzez nici do haftu maszynowego, nici do robótek ręcznych aż po wyspecjalizowane nici specjalistyczne, nici dla specjalistów, kordonki i wiele innych. Analizę jakościową naszych produktów przeprowadzamy we własnym laboratorium metrologicznym, co pozwala nam na ciągłą kontrolę jakości nici, której poddawana jest każda partia produkcyjna. Na życzenie klienta parametry wyprodukowanych nici potwierdzamy stosownym świadectwem jakości.

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Biznes i Ekonomia
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły