(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Komputery i Internet /   Exo5.pl

Exo5.pl

Analizując to, w jaki sposób są wykorzystywane należące do firmy urządzenia mobilne, szybko można dostrzec, że coraz poważniejszym problemem jest obecność na nich danych o poufnym charakterze. Konieczne staje się zatem zabezpieczenie ich w sposób skuteczny przed kradzieżą przy założeniu, że jej sprawcami mogą być nie tylko osoby z zewnątrz, ale również sami pracownicy. Na szczęście, już za pomocą jednego urządzenia możliwe jest korzystanie z przynajmniej kilku funkcji zwracających na siebie uwagę właśnie dlatego, że pozwalają na podniesienie poziomu bezpieczeństwa. Tu warto wspomnieć choćby o śledzeniu i lokalizowaniu urządzeń mobilnych w czasie rzeczywistym. Umożliwia to uzyskanie odpowiedzi na pytanie o to, gdzie z urządzeń korzystają odpowiedzialni za nie pracownicy, a jednocześnie – gdzie się poruszają wyposażeni w nie. Bardzo często okazuje się, że ich zaangażowanie w wywiązywanie się ze swoich obowiązków nie jest aż tak duże, jak chcielibyśmy o tym myśleć. Inną możliwością, na którą warto zwrócić uwagę jest zarządzanie wspomnianymi urządzeniami w czasie rzeczywistym. Dzięki temu w przypadku kradzieży szybko można odciąć dostęp do szczególnie ważnych funkcji.

2016-06-10
Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Komputery i Internet
Gry vr - qverty.pl
http://qverty.pl
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły