(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Sklepy internetowe /   Eltronix - elektronika

Eltronix - elektronika

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu firmę Eltronix.pl z siedzibą w Bydgoszczy. Od przeszło 15 lat specjalizujemy się w hurtowej oraz detalicznej dystrybucji części i elementów elektronicznych. Proponujemy źródła napięcia, anteny, bezpieczniki, głośniki, diody, aparaturę pomiarową, kondensatory, lutownice, narzędzia, obudowy, potencjometry, przewody, tranzystory, układy scalone, złącza, żarówki oraz wiele innych artykułów. Prowadzimy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Jesteśmy również importerem artykułów chemicznych Teslanol oraz dystrybutorem głośników ALPHARD SOUND TECHNOLOGY ETP. Nasi pracownicy to pracownicy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, jacy służą fachowym doradztwem oraz pomocą w czasie doboru najlepszego dla Państwa rozwiązania. Zapraszamy na nasza stronę internetową.

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Sklepy internetowe
Sklep z częściami samochodowymi
http://www.noweczesci.pl
Abacosun mobilny sprzęt kosmetyczny
http://www.abacosun.pl
Sukienki
http://www.jestesmodna.pl
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły