(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Biznes i Ekonomia /   ECO III ochrona środowiska

ECO III ochrona środowiska

Zachęcamy do zainteresowania się ofertą przygotowaną przez pracowników firmy Eco III. Pomagamy przedsiębiorstwom załatwiać wszelkie sprawy związane ze środowiskiem i korzystaniem z niego. Także te dotyczące załatwienia wymaganych pozwoleń prawnych i reprezentowania Zleceniodawcy przed właściwymi instytucjami. Możemy prowadzić dla Państwa stosowną ewidencję z zakresu ochrony środowiska. Naliczamy ustanawiane prawem opłaty za korzystanie z otoczenia, a także wykonujemy pomiary pomocne we właściwym przygotowaniu dokumentacji. Nasza oferta adresowana jest do małych, średnich oraz dużych firm. Troszczymy się o satysfakcję naszych Klientów oraz dostosowujemy się do specyficznych potrzeb prowadzonych przez nich firm. Więcej informacji mieści się na stronie internetowej.

2013-10-08
Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Biznes i Ekonomia
Pak-Wit - worki foliowe
http://pakwit.pl
Riela - do zboża i pasz
http://www.riela.pl
Znajdź fachowców na 48godzin.pl
http://www.48godzin.pl/
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły