(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Sklepy internetowe /   E-DRUCK Konrad Mikołajewski
Promuj ten wpis
Dane firmy

E-DRUCK Konrad Mikołajewski

rok założenia 2000
Dane kontaktowe firmy
ul. Zaściankowa 50
71-230 Szczecin
Zachodniopomorskie
NIP: 851-222-86-15
REGON: 812743356
(91) 350 01 70
         501 106 822
Lokalizacja firmy
Galeria zdjęć

Szczegołówy opis firmy

Producent smyczy reklamowych oraz innych gadżetów reklamowych.


Pierwszy w Polsce profesjonalny sklep do zamawiania i konfigurowania smyczy z nadrukiem. W kilka chwil wybierzesz wszystkie opcje i poznasz cenę oraz termin realizacji.

Smycze reklamowe

W sklepie znajdują się trzy rodzaje smyczy:

 

  • Standard - drukowane sublimacyjne pełnokolorowe.

  • Premium - dwuwarstwowe, zszywane z dwóch warstw taśmy. Górna taśma z nadrukiem reklamowym, zaś dolna jednokolorowa.

  • Krótkie - wspaniale nadające się na breloczek do przypięcia kluczy.

Wszystkie produkty charakteryzują się najwyższa jakością i krótkim czasem realizacji. Do produkcji używamy tylko taśmy Polskiej produkcji z certyfikatem OEKO-TEX® Standard 100, do druku stosujemy atrament także polskiej produkcji i także z certyfikatem OEKO-TEX® Standard. Wydruk odbywa się na najnowocześniejszych ploterach Epson a nad całością czuwa stała kontrola kolorów. Nawet do przyszywania karabinków czy złączek bezpieczeństwa używamy nici Europejskiej produkcji.

Standardowy czas realizacji zamówień na produkcje smyczy to 4-5 dni roboczych, ale jeśli potrzebny jest produkt w krótszym terminie to można zamówić w trybie Express i wtedy termin to tylko 2 dni robocze. Produkty wysyłamy firma kurierską DPD co gwarantuje termin dostawy w jeden dzień roboczy.
 

Kolejnym flagowym produktem są długopisy grawerowane.

W ofercie znajduje się wiele modeli i aż 26 kolorów. Wszystkie grawerujemy na najwyższej jakości laserach YAG, które w odróżnieniu do laserów CO2 i fiber, zapewniają najwyższą jakość graweru i powtarzalność barwy.
Długopisy metalowe standardowo wysyłamy w 2-3 dni robocze. Posiadamy duży magazyn co gwarantuje terminowość realizacji.
 

Długopisy z nadrukiem reklamowym.

Oferujemy także nadruk pełnokolorowy na długopisach. Drukujemy najnowocześniejsza drukarką Mimaki UV. Nadruk może być wykonywany na plastikowych jak i metalowych długopisach.
Nowością zaś są długopisy metalowe pokryte warstwą gumy tak zwane SoftTouch. Ich matowa i miękką powierzchnia idealnie komponuje się z nadrukiem UV.

Nie eksperymentuj - potrzebujesz pewnego i rzetelnego producenta gadżetów reklamowych, zgłoś się do nas.

Polecane z branży


Sklepy internetowe
Hanoju-Sklep.pl
http://hanoju-sklep.pl
Artykuły
data dodania
2020-01-29 16:36:59

Hale stalowe są powszechnie wykorzystywane w wielu gałęziach gospodarki, takich jak rolnictwo oraz przemysł. Ich wysoka użyteczność i pozostałe cechy konstrukcyjne sprawiają, że mogą one pełnić wiele funkcji w przedsiębiorstwach trudniących...

data dodania
2020-01-28 16:53:13

Poprawny montaż obróbek blacharskich jest niezbędny do poprawnego funkcjonowania domu. Montuje się je m.in. w okolicach komina, okapu i kosza. Najpopularniejszym tworzywem używanym do ich produkcji jest blacha. Sprawdź, co jeszcze warto wie...

data dodania
2020-01-27 16:29:05

W okresie zimowym nie tylko ruch samochodów jest utrudniony, ale także poruszanie się pieszych może powodować wiele nieszczęśliwych wypadków. Zdarza się, że idziemy po chodniku, który jest nieodśnieżony i oblodzony. Upadek na śliskiej nawie...

Zobacz wszystkie artykuły