(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Biznes i Ekonomia /   D&TB System - producent linii technologicznych.

D&TB System - producent linii technologicznych.

Firma D&TB System Sp. z o.o. jest polskim przedsiębiorstwem. Profil działalności firmy jest bardzo szeroki: - budowa maszyn i urządzeń (węzły betoniarskie, systemy transportowe np. transport kruszyw ,transport materiałów gotowych , linie produkcyjne do produkcji prefabrykatów betonowych , urządzenia do recyclingu wełny mineralnej ,sortownie ). - budowa konstrukcji stalowych w tym hal kompleksowo . - budowa instalacji przemysłowych (wentylacja obiektów przemysłowych , filtracja np. powietrza w procesach przemysłowych przy dużym zapyleniu mgła olejowa z obrabiarek eurocopter ,BMW ,Mercedes, EUROCOPTER ,odpylanie ,rurociągi przesyłowe np. sprężonego powietrza). - linie technologiczne (produkcja kostki brukowej, sortownie odpadów, obróbka skór zwierzęcych norczych ). - montaż przemysłowy (hale, kompletne zakłady, automatyka i elektryka, uruchomienia) zamówienia indywidualne.

2012-11-05
Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Biznes i Ekonomia
Biuro rachunkowe Gamatax
http://www.gamatax.pl
Bilt Polska
http://biltpolska.pl
WIKTOR MORDARSKI adwokat kraków
http://mordarski.com.pl
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły