(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Biznes i Ekonomia /   Dominiak.com.pl

Dominiak.com.pl

Dominiak to polski producent opryskiwaczy sadowniczych. Działamy w branży od 2011 roku. Na początku tworzyliśmy maszyny sadownicze na własny użytek, ale później zyskaliśmy popularność w branży. Nasze urządzenia do oprysków oszczędzają olej napędowy, posiadają wysoko umieszczone wentylatory, współpracują z wysokiej klasy komputerem. Ostatecznie bazujemy na serwisie opryskiwaczy sadowniczych.

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Biznes i Ekonomia
Upominkarnia-dla-biznesu.pl - Gadżety reklamowe
http://upominkarnia-dla-biznesu.pl
BAKALSKA-SOCHAJ - Notariat Wrocław
http://www.notariusz-kancelaria24.pl
Biuro Rachunkowe Perfekto
http://www.biuroksiegowe-perfekto.pl
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły