(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Budownictwo Architektura /   Dar-Elektric - pogotowie elektryczne Kraków

Dar-Elektric - pogotowie elektryczne Kraków

Zakład Elektrotechniczny DAR-ELEKTRIC proponuje swoim klientom wysokiej jakości usługi w zakresie instalacji energetycznych, elektrycznych, teletechnicznych i informatycznych. działa na rynku od 1992 roku dzięki czemu ma szerokie umiejętności i wszelkie niezbędne uprawnienia do prowadzenia działalności. Na swoim koncie posiada również wiele pozytywnych referencji, a grono usatysfakcjonowanych ze współpracy klientów ciągle się powiększa. W szerokim asortymencie usług odnaleźć można: instalacje elektryczne, teletechniczne, odgromowe, uziemiające, sieci komputerowe, pomiary instalacji i urządzeń elektrycznych, instalacje systemów alarmowych, a także projektowanie instalacji elektrycznych i wiele innych. Wszystkie proponowane usługi cechują się bezpieczeństwem, terminową realizacją i atrakcyjną ceną. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej.

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Budownictwo Architektura
Dom i Styl - Remont mieszkania
http://remonty-wnetrza.warszawa.pl
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły