(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Inne /   Czyszczenie kotłów przemysłowych - ewerest.pl

Czyszczenie kotłów przemysłowych - ewerest.pl

Jako dealer firmy Karcher, przedsiębiorstwo EWEREST zapewnia najlepszy sprzęt. W 2007 roku rozpoczęliśmy działalność produkcyjną materiałów, jakimi są przewody hydrauliczne i hydraulika siłowa. Oferujemy czyszczenie wysokociśnieniowe, wynajem podestów ruchomych, agregaty wysokociśnieniowe. Jako jedyna firma z Mielca oferujemy zakuwanie węży na miejscu u klientów. Nasza rzetelność i solidna praca pozwoliły nam zostać jedną z bardziej znanych firm w regionie.

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Artykuły
data dodania
2020-04-29 13:00:22
Płyty indukcyjne to aktualnie coraz bardziej popularny element wyposażenia każdej nowoczesnej kuchni. Ich główna zaleta? Pozwalają na przygotowanie smacznego posiłku w o wiele krótszym czasie niż w przypadku tradycyjnych kuchni gazowych i e...
data dodania
2020-04-30 17:03:50

Stare meble potrafią wnieść do mieszkania specyficzny klimat i nadać wnętrzu charakteru. Unikatowe, oryginalne, niespotykane - miłośnicy mebli w stylu vintage z pewnością zgodzą się z tymi określeniami.

 

Możesz samodzielnie zm...

data dodania
2020-04-30 16:50:14

Desery fit z płatków jaglanych to propozycje dla tych, którzy uwielbiają słodycze, ale chcą zadbać o sylwetkę. Zdrowe desery zastąpią tradycyjne słodkie przekąski, dostarczając niezbędnych składników odżywczych.

 

Desery fit z...

Zobacz wszystkie artykuły