(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Biznes i Ekonomia /   Copywriter anglojezyczny - copymark.eu

Copywriter anglojezyczny - copymark.eu

Jestem copywriterem anglojęzycznym z potwierdzonym certyfikatem. Copywriter po angielsku to szansa na wyjście z biznesem na zupełnie nowe, międzynarodowe rynki. Współpracuję z klientami, którzy poszukują nie tylko dobrego, lekkiego, poradnikowego pióra, ale również specjalisty z zakresu marketingu internetowego. Publikuję w mediach społecznościowych. Piszę treści specjalistyczne, konkretnie pod SEO. Uwzględniam również nietypowe wytyczne i stawiam na negocjowany cennik, czy na rabaty ilościowe.

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Biznes i Ekonomia
Papier pakowy
http://torebki.hurtowniapaker.pl
www.skonieczni24.pl
http://www.skonieczni24.pl
Wierzytelności
http://www.pgw.com.pl
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły