(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Inne /   Chemia budowlana producent - JURGA

Chemia budowlana producent - JURGA

Firma JURGA ze Śremu zajmuje się produkcją i dystrybucją wysokiej jakości chemii budowlanej. W ofercie firmy znajdują się między innymi plastyfikatory do zapraw tynkarskich, murarskich oaz betonu, domieszki uszczelniające, przeciwmrozowe. Także zakupić można preparaty gruntujące, impregnujące, włókna wzmacniające do betonu, środki do czyszczenia. Środki JURGA znalazły już wielu zadowolonych klientów. Zapraszamy na stronę!

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Inne
Opinie-fonoskopia.pl
http://www.opinie-fonoskopia.pl
Stiebel-eltron.pl
http://stiebel-eltron.pl
Ekrany led - Ledboard.pl
http://ledboard.pl
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły