(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Edukacja Nauka Technika /   Centrum tłumaczeń

Centrum tłumaczeń

Centrum tłumaczeń Lingua-Dar to mające siedzibę w Stalowej Woli nowoczesne biuro tłumaczeń, specjalizujące się w tłumaczeniach zarówno na, jak i z takich języków jak: angielski, niemiecki, rosyjski, ukraiński czy rzadziej używane w Polsce jak chiński, fiński czy niderlandzki. Biuro tłumaczeń zajmuje się zarówno tłumaczeniami pisemnymi jak i ustnymi. Obsługuje osoby indywidualne i firmy ze Stalowej Woli i okolic, jak i za pośrednictwem Internetu z całego kraju i zagranicy.

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Edukacja Nauka Technika
Coaching indywidualny Gabriela Gab
http://www.gabriela-gab.pl
Katecheza Multimedialna Ichtis
http://www.ichtis.net/
Artykuły
data dodania
2020-04-29 13:00:22
Płyty indukcyjne to aktualnie coraz bardziej popularny element wyposażenia każdej nowoczesnej kuchni. Ich główna zaleta? Pozwalają na przygotowanie smacznego posiłku w o wiele krótszym czasie niż w przypadku tradycyjnych kuchni gazowych i e...
data dodania
2020-04-30 17:03:50

Stare meble potrafią wnieść do mieszkania specyficzny klimat i nadać wnętrzu charakteru. Unikatowe, oryginalne, niespotykane - miłośnicy mebli w stylu vintage z pewnością zgodzą się z tymi określeniami.

 

Możesz samodzielnie zm...

data dodania
2020-04-30 16:50:14

Desery fit z płatków jaglanych to propozycje dla tych, którzy uwielbiają słodycze, ale chcą zadbać o sylwetkę. Zdrowe desery zastąpią tradycyjne słodkie przekąski, dostarczając niezbędnych składników odżywczych.

 

Desery fit z...

Zobacz wszystkie artykuły