(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Biznes i Ekonomia /   Centrum szkolenia BHP Cezary Myśliwiec
Promuj ten wpis
Dane firmy

Centrum szkolenia BHP Cezary Myśliwiec

rok założenia 1989
Dane kontaktowe firmy
ul. ul Flisaków 8
03-043 Warszawa
Mazowieckie
NIP: 125-146-66-47
REGON: 141161113
Lokalizacja firmy

Szczegołówy opis firmy

Firma Centrum BHP świadczy usługi w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej.

Szkolenia prowadzone są w języku polskim oraz angielskim na terenie całego kraju. Szeroki wachlarz usług obejmuje: szkolenia wstępne i okresowe, szkolenia z udzielania pierwszej pomocy, szkolenia PPOŻ, sporządzanie Oceny Ryzyka Zawodowego i dokumentacji powypadkowej, przeprowadzanie okresowych kontroli podręcznego sprzętu PPOŻ, audyty, kontrole stanu BHP. Centrum BHP oferuje także doradztwo oraz porady telefoniczne i mailowe. Szkolenia dostosowane są do indywidualnych potrzeb Klientów.

Firma prowadzi również kompleksowy outsourcing BHP i PPOŻ. Szkolenia i kursy odbywają się w sali wykładowej Centrum BHP, w siedzibie firm lub miejscach wykonywania pracy przez pracowników.
Najwyższą jakości świadczonych usług zapewnia zespół profesjonalistów, o wszechstronnym wykształceniu i wysokich kompetencjach.
Wszystkie szkolenia charakteryzują się wysoką wartością merytoryczną, atrakcyjnością i przystępnością przekazywanych treści.
Firma w zakresie szeroko pojętego BHP i PPOŻ współpracuje z małymi, średnimi i dużymi firmami a także sieciami handlowymi, międzynarodowymi korporacjami, placówkami państwowymi i oświatowymi.

Polecane z branży


Biznes i Ekonomia
Sale szkoleniowe w Warszawie
http://www.sale-warszawa.pl
Kancelaria Adwokacka Koper
http://koper.net.pl
Artykuły
data dodania
2019-10-08 16:02:11

Wiele osób planując dłuższy wyjazd, zastanawia się nad wyborem optymalnego środka transportu. Podróż samolotem czy autokarem nie zawsze jest opcją najbardziej ekonomiczną, ponadto nie zapewnia zbyt wiele niezależności. Pod tym względem lepi...

data dodania
2019-10-08 15:51:16

Usługi prywatnych detektywów od pewnego czasu zaczynają się cieszyć w Polsce coraz większą popularnością. Zawód ten oficjalnie pojawił się w naszym kraju w 2001 roku i jest postrzegany jako zawodów zaufania publicznego. Ustawa o usługach de

...
data dodania
2019-10-02 08:40:41

Kilka różnych zobowiązań to ogromne obciążenie finansowe, ale zawsze możesz zmniejszyć kwotę do spłaty, wybierając kredyt konsolidacyjny. Sprawdź, czym jest taki kredyt i kiedy warto się na niego zdecydować.

 

Kredyt konsolidac...

Zobacz wszystkie artykuły