(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Kultura i Sztuka /   Centrum Kultury Karolinka - Radzionków

Centrum Kultury Karolinka - Radzionków

Centrum Kultury Karolinka - kładziemy głównie nacisk na rozwój intelektualny i duchowy dzieci i młodzieży. Organizujemy cykliczne imprezy kulturalne, sportowe, wystawy, koncerty, spotkania z ciekawymi ludźmi, projekcje filmów, stałe zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych, działalność biblioteczną oraz inne imprezy. Swoją siedzibę mają u nas liczne organizacje społeczne.

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Kultura i Sztuka
Galeria internetowa - Citygallery.pl
http://www.citygallery.pl/
Cudaarchitektury.pl - Cuda Architektury
http://cudaarchitektury.pl
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły