(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Restauracje Puby Kluby /   Catering kawowy Wrocław - Zitec Ireneusz Zittlan

Catering kawowy Wrocław - Zitec Ireneusz Zittlan

Nasza restauracja to idealne miejsce w którym możesz zrelaksować się przy doskonałej kawie, odkryjesz u nas różnorodną ofertę wspaniałych kaw ale również dużą paletę produktów, jakie możesz zjeść przy degustacji kawy. Finger food, sałatki, kanapki, wszystko wyjątkowo zdrowe i stworzone z naturalnych produktów pochodzących z pewnych źródeł. Nasza restauracja mieści się w Wrocławiu przy ulicy Wielka 32/32. Zlecenia masz możliwość wykonywać również drogą telefoniczną. Spędziłaś lub spędziłeś u nas mile czas, poleć naszą firmę innym lub wystaw pozytywną ocenę w miejscach Google, będziemy za to niezwykle wdzięczni.

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Restauracje Puby Kluby
Foodpassion.pl
http://foodpassion.pl
smacznieiszybko.pl - jedzenie z dostawą
https://www.smacznieiszybko.pl
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły