(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Praca i kariera /   Brasco Recruitment - Agencja zatrudnienia

Brasco Recruitment - Agencja zatrudnienia

Rekrutacja do pracy ma dwa znaczenia, albo jesteś pracownikiem szukającym zatrudnienia, albo przedsiębiorcą szukającym osób do pracy. I jednym i drugim pomoże firma rekrutacyjna Brasco Recruitment, dla której rekrutacja i selekcja pracowników to chleb powszedni. Doskonale przygotowana i doświadczona kadra pracowników agencji zadba o Twoje interesy bez względu czy szukasz pracy czy ją oferujesz. Nie siedź bezczynnie, zadbaj o Swoją przyszłość lub przyszłość Twojej firmy – skontaktuj się a agencja rekrutacyjna Brasco Recruitment zadba o Twoje interesy.

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Praca i kariera
Open Conexus - studia w Australii
http://www.openconexus.pl
Praca skoczów
http://www.praca-skoczow.pl
Www.praca-dabrowa.pl
http://www.praca-dabrowa.pl
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły