(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Zdrowie Uroda Kondycja /   BIONIGREE
Promuj ten wpis
Dane firmy

BIONIGREE

rok założenia 2015
Dane kontaktowe firmy
ul. ul. Solna 4/2
59-500 Złotoryja
Dolnośląskie
NIP: 694-168-55-13
REGON: 364147132
(50) 393 95 59
         503 939 559
Lokalizacja firmy
Galeria zdjęć

Szczegołówy opis firmy

BIONIGREE to:

  • w pełni polska firma (polski kapitał, siedziba w Polsce, zatrudniająca Polaków);
  • producent kosmetyków naturalnych do pielęgnacji skóry głowy i włosów;
  • marka kosmetyków trychologicznych o naturalnym składzie, zawierających czarną porzeczkę.

Spółka BIONIGREE powstała w 2015 r. Posiada siedzibę oraz magazyn w Złotoryi (województwo dolnośląskie). Produkuje kosmetyki naturalne na bazie własnych, unikalnych receptur, w których każdorazowo znajduje się czarna porzeczka.

Czarna porzeczka stanowi wyróżnik kosmetyków marki BIONIGREE na tle innych kosmetyków do włosów i skóry głowy. To właśnie m.in. dzięki niej kosmetyki naturalne BIONIGREE są tak bardzo skuteczne i tak bardzo pożądane zarówno na polskim, jak i zagranicznym rynku kosmetycznym.

Kosmetyki trychologiczne (specjalistyczne, profesjonalne kosmetyki do włosów i skóry głowy o naturalnym składzie) marki BIONIGREE są powszechnie polecane przez trychologów (specjalistów od skóry głowy i włosów), dermatologów, doświadczonych fryzjerów i profesjonalne kosmetyczki.

Naturalne produkty kosmetyczne BIONIGREE można nabyć zarówno w firmowym sklepie internetowym BIONIGREE, w sklepie stacjonarnym (m.in. w Złotoryi), na platformach aukcyjnych oraz poprzez Niezależnych Przedstawicieli BIONIGREE, a przez to również m.in. w dużych sieciach drogeryjnych, dobrych aptekach i w sklepach internetowych partnerów z sieci sprzedaży BIONIGREE.

Polecane z branży


Zdrowie Uroda Kondycja
Salon kosmetyczny Rebeca
http://rebeca.pl
Artykuły
data dodania
2019-10-08 16:02:11

Wiele osób planując dłuższy wyjazd, zastanawia się nad wyborem optymalnego środka transportu. Podróż samolotem czy autokarem nie zawsze jest opcją najbardziej ekonomiczną, ponadto nie zapewnia zbyt wiele niezależności. Pod tym względem lepi...

data dodania
2019-10-08 15:51:16

Usługi prywatnych detektywów od pewnego czasu zaczynają się cieszyć w Polsce coraz większą popularnością. Zawód ten oficjalnie pojawił się w naszym kraju w 2001 roku i jest postrzegany jako zawodów zaufania publicznego. Ustawa o usługach de

...
data dodania
2019-10-02 08:40:41

Kilka różnych zobowiązań to ogromne obciążenie finansowe, ale zawsze możesz zmniejszyć kwotę do spłaty, wybierając kredyt konsolidacyjny. Sprawdź, czym jest taki kredyt i kiedy warto się na niego zdecydować.

 

Kredyt konsolidac...

Zobacz wszystkie artykuły