(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Edukacja Nauka Technika /   Bhp-owiec.pl - szkolenia bhp poznań

Bhp-owiec.pl - szkolenia bhp poznań

W zakresie Dozory BHP przekazuje Państwu: dozór PPOŻ który kompleksowo kierujemy w kompleksy zagadnień tudzież specyfikacji połączonych spośród opiekuńczością przeciwpożarową w Państwa przedsiębiorstwu. Oprowadzamy treningi PPOŻ – nauki w wszelkim limicie ewakuacji także walczenia płomieni, przeszkolenie spośród zakresu PPOŻ nowozatrudnionych pracobiorców. Kontrolujemy PSP - na przestrzeni weryfikacji Urzędowej Staży Pożarnej, opracowujemy reakcyj na rozstrzygnięcia administracyjne.

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Edukacja Nauka Technika
Stylish English- angielski Bielsko-Biała
http://stylish-english.pl
Historia Żydów w Krakowie
http://www.losy-zydow.pl
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły