(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Hobby i Rozrywka /   bemedica.pl - Manicure Katowice

bemedica.pl - Manicure Katowice

Walka z oznakami starzenia się, to misja naszej kliniki. Beauty Medica zaprasza na różnego rodzaju zabiegi kosmetyczne. Naszą specjalizacją jest medycyna estetyczna Katowice. W naszym katalogu znajduje się botox, depilacja laserowa Katowice, kwas hialuronowy, mezoterapia Katowice, urologia estetyczna, upiększanie, modelowanie sylwetki. Razem z nami możecie zadbać również o swoje dłonie za pomocą licznych zabiegów. Na sam koniec wykonamy najlepszy manicure. Przed wykonaniem jakiegokolwiek zabiegu zapraszamy na konsultacje z naszymi specjalistami.

2019-07-09
Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Hobby i Rozrywka
zarzucaj.pl - Śmieszne zdjęcia
https://zarzucaj.pl
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły