(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Edukacja Nauka Technika /   Angielski przez Skype

Angielski przez Skype

Nasza firma oferuje naukę angielskiego przez Skype. Oferowane przez nas kursy poprzez SKYPE w łatwy i szybki sposób pomogą Ci wejść na dokładnie taki poziom znajomości angielskiego, jaki jest Ci potrzebny. Tylko u nas kursy zaczynają się już od 10.99zł. Wykwalifikowana kadra lektorów, miła i przyjazna atmosfera oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Edukacja Nauka Technika
CLARC zachodniopomorskie
http://kursy-zawodowe.net
Studencki portal KORBA.PL
http://www.korba.pl/
Artykuły
data dodania
2020-04-29 13:00:22
Płyty indukcyjne to aktualnie coraz bardziej popularny element wyposażenia każdej nowoczesnej kuchni. Ich główna zaleta? Pozwalają na przygotowanie smacznego posiłku w o wiele krótszym czasie niż w przypadku tradycyjnych kuchni gazowych i e...
data dodania
2020-04-30 17:03:50

Stare meble potrafią wnieść do mieszkania specyficzny klimat i nadać wnętrzu charakteru. Unikatowe, oryginalne, niespotykane - miłośnicy mebli w stylu vintage z pewnością zgodzą się z tymi określeniami.

 

Możesz samodzielnie zm...

data dodania
2020-04-30 16:50:14

Desery fit z płatków jaglanych to propozycje dla tych, którzy uwielbiają słodycze, ale chcą zadbać o sylwetkę. Zdrowe desery zastąpią tradycyjne słodkie przekąski, dostarczając niezbędnych składników odżywczych.

 

Desery fit z...

Zobacz wszystkie artykuły