(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Zdrowie Uroda Kondycja /   Aneta kreuje Aneta Majewska
Promuj ten wpis
Dane firmy

Aneta kreuje Aneta Majewska

rok założenia 2014
Dane kontaktowe firmy
ul. Matejki 9
91-402 Łódź
Łódzkie
NIP: 601-005-91-85
REGON: 101772428
Lokalizacja firmy

Szczegołówy opis firmy

Salon fryzjerski i kosmetyczny "Aneta kreuje" znajduje się w Łodzi przy ul. Jana Matejki 9; niedaleko Ronda Solidarności (centrum Łodzi, na granicy dzielnic: Śródmieście, Widzew i Bałuty).

W ofercie studia urody "Aneta kreuje" znajdują się kompleksowe usługi fryzjerskie, kosmetyczne, masaż, fish spa, dietetyk i inne.

Salon fryzjersko-kosmetyczny akceptuje płatności kartami płatniczymi.

Fryzjerstwo i kosmetyka w salonie urody "Aneta kreuje" wykonywane są z uwzględnieniem wysokich standardów obsługi klienta i jakości. Pracownicy poddawani są cyklicznym szkoleniom i ocenom.

Studio fryzjersko-kosmetyczne "Aneta kreuje" jest miejscem przyjaznym dla dzieci i matek. W salonie znajduje się kącik zabaw dla dzieci, jest również telewizor z podłączoną konsolą do gier, a także nielimitowany bezpłatny dostęp do internetu (Wi-Fi). Z innych ułatwień: pod salonem są miejsca parkingowe na bezpłatnym parkingu strzeżonym (zamykany teren szlabanem i portier). Salon zapewnia wjazd osobom niepełnosprawnym na wózkach, a także matkom z wózkami dziecięcymi. Można zaparkować rowerem lub zostawić psa przed budynkiem salonu.

Salon "Aneta kreuje" jest miejscem przeznaczonym również dla mężczyzn (fryzjer męski i kosmetyka dla mężczyzn). W studiu wykonywane są awangardowe strzyżenia męskie, a także specjalistyczne zabiegi kosmetyczne dla mężczyzn; depilacje oraz masaże.

W ofercie są usługi fryzjerskie i kosmetyczne wykonywane w domu klienta. Usługi mobilne (dojazd do klienta) w Łodzi i okolicach - polecany jest głównie w przypadku ślubów i wesel oraz innych uroczystości. Kosmetyczki i fryzjerki pracujące w salonie urody "Aneta kreuje" specjalizują się w makijażach ślubnych i upięciach wieczorowych i ślubnych.

Masaże wykonywane w salonie są przez profesjonalnych masażystów i fizjoterapeutów.

Innowacyjną usługą w salonie są spotkania z dietetykiem. Dietetyk zajmuje się ustanawianiem diety umożliwiającej skuteczne schudnięcie bądź nabranie beztłuszczowej masy mięśniowej.

 

 

Polecane z branży


Zdrowie Uroda Kondycja
Objawy grypy
http://vicks.pl
Trzymaj Zdrowie - leki kosmetyki
http://trzymajzdrowie.pl/
Artykuły
data dodania
2021-04-13 08:11:44

 

Motocykle typu naked, swoją stylistyką najbardziej zbliżone są do klasyki gatunku - oznacza to, że pozbawione są przednich szyb, czyli owiewek. Pojazdami tego typu, z perspektywy kierowcy, jeździ się nieco łatwiej, ale przy pewn...

data dodania
2021-04-06 11:10:41

Jeszcze kilkanaście lat temu nowoczesne technologie nie cieszyły się zbyt dużym zainteresowaniem seniorów. Jednak obecnie, także przez pandemię, takie osoby otwierają się na nowe rozwiązania, które za pomocą internetu pozwalają im kontaktow...

data dodania
2021-02-22 09:14:12

Posiadanie nieruchomości wiąże się z wieloma zaletami. Zakupione mieszkanie bądź dom można przeznaczyć zarówno w celach biznesowych do wynajmu, jak również w nim zamieszkać. Co sprawia, że posiadanie nieruchomości nad morzem jest tak atrakc...

Zobacz wszystkie artykuły