(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Biznes i Ekonomia /   ANDRZEJ KARPOWICZ - Kancelaria Adwokacka Myszków

ANDRZEJ KARPOWICZ - Kancelaria Adwokacka Myszków

Prezentujemy Państwu kancelarię prawniczą z Myszkowa, kierowaną przez Andrzeja Karpowicza. Otrzymają tutaj Państwo pełną pomoc w zakresie prawa karnego, spadkowego, cywilnego, podatkowego, cywilnego oraz administracyjnego. W zakres działalności biura wchodzi przygotowywanie umów oraz aktów prawnych, prowadzenie spraw Klienta oraz reprezentowanie go przed organami administracyjnymi, czy też sporządzenie pisemnych analiz bądź oświadczeń. Kancelaria zajmuje się obsługą Klientów prywatnych czy też biznesowych. Więcej szczegółów o usługach świadczonych przez biuro umieszczonych jest na stronie internetowej.

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Biznes i Ekonomia
http://blueoak.pl
http://blueoak.pl
Promedyk - producent obuwia
http://www.promedyk.eu
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły