(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Edukacja Nauka Technika /   ALPIK Przedszkole Ciechanów

ALPIK Przedszkole Ciechanów

W naszym Przedszkolu w Ciechanowie wszystkie zajęcia są realizowane według podstawy programowej. Alpik Przedszkole Ciechanów - jest bezpłatne dla każdego dziecka w wymiarze 5 godzin dziennie. Jesteśmy przedszkolem niepublicznym jednak jako przedszkole prywatne nie pobieramy dodatkowych opłat aniżeli te opłaty, które i tak by ponieśli w przedszkolu państwowym. Przedszkole integracyjne stanowi cztery grupy wychowania przedszkolnego. Zapraszamy wszystkie dzieci do naszego bezpłatnego przedszkola w Ciechanowie.

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Edukacja Nauka Technika
Szkolaeuropejska.pl/
http://szkolaeuropejska.pl/
AP Edukacja
http://www.apedukacja.pl
Artykuły
data dodania
2020-04-29 13:00:22
Płyty indukcyjne to aktualnie coraz bardziej popularny element wyposażenia każdej nowoczesnej kuchni. Ich główna zaleta? Pozwalają na przygotowanie smacznego posiłku w o wiele krótszym czasie niż w przypadku tradycyjnych kuchni gazowych i e...
data dodania
2020-04-30 17:03:50

Stare meble potrafią wnieść do mieszkania specyficzny klimat i nadać wnętrzu charakteru. Unikatowe, oryginalne, niespotykane - miłośnicy mebli w stylu vintage z pewnością zgodzą się z tymi określeniami.

 

Możesz samodzielnie zm...

data dodania
2020-04-30 16:50:14

Desery fit z płatków jaglanych to propozycje dla tych, którzy uwielbiają słodycze, ale chcą zadbać o sylwetkę. Zdrowe desery zastąpią tradycyjne słodkie przekąski, dostarczając niezbędnych składników odżywczych.

 

Desery fit z...

Zobacz wszystkie artykuły