(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Budownictwo Architektura /   agrobud.info - Projekt domu BRDA

agrobud.info - Projekt domu BRDA

Firma AgroBud zajmuję się budową i modernizacją drewnianych domów letniskowych i mieszkalnych. Naszą specjalizacją są domy drewniane BRDA. Jestem spadkobiercą technologi produkcji domów drewnianych Brda według oryginalnego projektu. Dom Brda jest charakterystycznym domem drewnianych bardzo często stawianym jako domy letniskowe w ośrodkach wczasowych. Obecnie atrakcyjną ofertą jest zakup używanego domu Brda i przeniesienie go na swoją działkę. Z firmą AgroBud przenoszenie domów drewnianych jest nie tylko możliwe ale szybkie i sprawne. Przenosimy domy drewniane, modernizujemy dom, przerabiamy domy Brda według oryginalnego projektu.

Chcesz zmienić ten wpis zwykły na Firmowy? Kliknij tutaj
Polecane z branży


Budownictwo Architektura
Architekt Warszawa
http://www.hermanowicz.pl/
Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły