(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Artykuły /     Wyprzedaże noworoczne w Lidlu i Biedronce

Wyprzedaże noworoczne w Lidlu i Biedronce

data dodania
2019-12-30 16:59:36

Noworoczne wyprzedaże to już tradycja w działających w naszym kraju dyskontach. Zarówno Biedronka, jak i Lidl oferują w tym roku znaczną obniżkę cen na różnego rodzaju produkty, przede wszystkim przemysłowe, jak tekstylia, artykuły kuchenne, narzędzia i wiele innych. Nie brakuje również promocji dotyczących chemii i kosmetyków, a także artykułów spożywczych. Jak się wydaje okres pomiędzy świętami a początkiem nowego roku jest dla łowców okazji prawdziwą gratką. Warto przyjrzeć się bliżej ofercie Biedronki i Lidla.

 

Biedronka – dwa produkty w cenie jednego

 

W sieci należącej do portugalskiego koncernu trwa obecnie Wielka Wyprzedaż. Akcja przewidziana jest w terminie od 27 grudnia bieżącego roku do 4 stycznia nowego roku, lub do wyczerpania zapasów. Zasady akcji są proste. Kupując dwa z produktów, których akcja dotyczy, dostajemy ten tańszy gratis. Maksymalna kwota rabatu może wynieść tutaj sto pięćdziesiąt złotych. Kupując więc dwa produkty – jeden w cenie dwustu, a drugi w cenie stu pięćdziesięciu złotych, razem zapłacimy tylko dwieście. Warto jednak pamiętać, że kupując droższe produkty również można skorzystać z akcji. Tak na przykład, jeżeli zdecydujemy się na dwa produkty w cenie 200 złotych, to za pierwszy zapłacimy normalnie, a za drugi zaledwie pięćdziesiąt (200 – 150 = 50). Jak widać na akcji można skorzystać najbardziej decydując się na zakup produktu o wartości maksymalnie zbliżonej do stu pięćdziesięciu złotych.

 

Oferta Biedronki obejmuje oczywiście wyłącznie wybrane produkty, lecz jak pokazuje już krótka wizyta w sklepie jest ona ogromna. Dotyczy praktycznie wszystkich produktów sprzedawanych w roku 2019, takich jak zabawki, ubrania, narzędzia, sprzęt AGD, różnego rodzaju narzędzia i akcesoria kuchenne, naczynia, książki i wiele, wiele innych. Noworoczna wyprzedaż dotyczy też niektórych produktów spożywczych, chemii i kosmetyków. Tutaj na drugim – tańszym produkcie możemy liczyć na 50 procent rabatu. Z promocji warto więc skorzystać w Biedronkach największych, w których zazwyczaj wybór towarów objętych promocją jest najszerszy.

 

Lidl – noworoczna wyprzedaż

 

Noworoczna wyprzedaż przewidziana przez sieć Lidl składać się ma z dwóch części. Od 27 grudnia bieżącego roku trwa cały czas wielka wyprzedaż ubrań i artykułów przemysłowych. Wielkość upustu na poszczególnych produktach waha się pomiędzy trzydziestoma, a nawet osiemdziesięcioma procentami ich pierwotnej ceny. Jakie zatem produkty można znaleźć w Lidlu na wyprzedaży?

 

Przede wszystkim będą to różnego rodzaju narzędzia, zestawy narzędzi i elektronarzędzia, a także zabawki, i artykuły domowe. W obniżonej cenie możemy znaleźć w Lidlu wiele sprzętów AGD i drobnych, kuchennych narzędzi. Oferta obejmuje też różnego rodzaju akcesoria domowe i samochodowe. Bardzo skorzystają na przykład Ci, którzy zdecydują się w tym czasie kupić w Lidlu drogie elektronarzędzia. Przecena na nich jest naprawdę bardzo duża. Stalowa piła tarczowa przeceniona jest na przykład z 499, na 299 złotych, a cena szlifierki spadła ze 179, na 99 złotych. Od drugiego stycznia o wiele taniej będzie można tu kupić różnego rodzaju akcesoria sportowe i sprzęt przeznaczony do ćwiczeń. W najbliższym czasie obniżone zostaną również ceny odzieży narciarskiej.

 

https://biedronka.gazetkapromocyjna.com.pl

Artykuły
data dodania
2020-01-17 13:52:44

Pomoc na dla małych i średnich przedsiębiorstw – taka jest misja Enterprise Europe Network, organizacji skupiającej instytucje działające nie tylko w Europie. W jej skład wchodzą również podmioty zarejestrowane w takich krajach jak Norwegia...

data dodania
2020-01-03 12:07:40

W Polsce, podobnie jak w większości państw, obrót pomiędzy firmami dokumentuje się przy pomocy faktur. Ponadto obowiązkiem każdego przedsiębiorcy wynikającym z prawa podatkowego jest ewidencjonowanie przychodów w celu ich opodatkowania na p...

data dodania
2019-12-30 16:59:36

Noworoczne wyprzedaże to już tradycja w działających w naszym kraju dyskontach. Zarówno Biedronka, jak i Lidl oferują w tym roku znaczną obniżkę cen na różnego rodzaju produkty, przede wszystkim przemysłowe, jak tekstylia, artykuły kuchenne...

Zobacz wszystkie artykuły