(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Artykuły /     Web summit 2019. Nagrody dla innowacyjnych startupów przyznane. Wśród nich carVertical

Web summit 2019. Nagrody dla innowacyjnych startupów przyznane. Wśród nich carVertical

data dodania
2020-01-17 13:52:44

Pomoc na dla małych i średnich przedsiębiorstw – taka jest misja Enterprise Europe Network, organizacji skupiającej instytucje działające nie tylko w Europie. W jej skład wchodzą również podmioty zarejestrowane w takich krajach jak Norwegia, Turcja, Ukraina, Rosja, USA, Japonia czy Korea Południowa. Łącznie w ramach sieci współpracuje ze sobą blisko 600 instytucji.

 

EEN ma na swoim koncie już 11 lat działalności, podczas których zapewniło wsparcie dla 3 milionów przedsiębiorstw. Większość z objętych pomocą firm opiera swoją ofertę na innowacyjnych pomysłach, które okazują się dla swoich branż wręcz rewolucyjnymi zmianami. Te, które najbardziej się wyróżniają, otrzymują specjalną nagrodę. W ubiegłym roku została ona przyznana 5 startupom ze Starego Kontynentu. Wśród nich był litewski carVertical (więcej na jego temat można dowiedzieć się na https://www.carvertical.com/pl/).

 

Nagroda Web Summit 2019. Do kogo trafiła?

 

Pierwsze z równorzędnych wyróżnień otrzymał hiszpański startup Broomx, który kapituła EEN doceniła za stworzenie opracowanie technologii projektora zanurzeniowego. Drugie powędrowało do austrackiej firmy x.news, która stoi za stworzeniem platformy informacyjnej, z której w szybki i wygodny sposób mogą korzystać wszelkiego typu redakcje. Trzecia pozycja na liście wyróżnień to Youbiquo z Włoch, które stworzyło okulary smart dla osób zajmujących się kierowaniem ruchem. Czwarta nagroda została przyznana portugalskiemu Last2Ticket, który stworzył system biletowy dedykowany organizatorom imprez masowych.

 

Litewski carVertical doceniono zaś za wyszukiwarkę i bazę informacji o samochodach z rynku wtórnego. Od innych tego typu narzędzi odróżnia go jednak wykorzystanie technologii blockchain, która gwarantuje transparentność procesu wprowadzania i modyfikowania danych, co czyni ją odporną na wszelkie próby oszustw i manipulacji.

 

carVertical. Bezpieczny zakup używanego auta

 

Choć konkurencja na rynku dekoderów VIN jest naprawdę spora, to carVertical znalazł sporę niszę w branży i szybko zdobywa popularność w wielu krajach. Oczywiście nie dzieje się tak bez powodu, a lista argumentów za wyborem właśnie tej wyszukiwarki jest naprawdę długa. Najważniejszy to z pewnością pełna wiarygodność dostarczanych danych, gwarantowana przez blockchain. Nie bez znaczenia jest też kompleksowy raport oraz fakt, że system przeszukuje też bazy zza Ocenu – z USA oraz Kanady.

 

Czego dowiesz się o aucie dzięki carVertical?

 

Sprawdzając przeszłość używanego auta w carVertical, otrzymujemy sporą dawkę informacji na temat tego, co wcześniej się z nim działo. Najważniejsze informacje, które możesz w ten sposób uzyskać to:

  • wskazania drogomierza podczas kolejnych kontroli;

  • wyniki z baz pojazdów kradzionych prowadzonych w poszczególnych krajach;

  • lista szkód zgłaszanych w ubezpieczalniach i zdjęcia ewentualnych zniszczeń;

  • historia poszczególnych rejestracji wraz informacją o przeznaczeniu auta (np. wypożyczalnia, transport publiczny czy służba zdrowia) i o ewentualnych ograniczeniach własności;

  • historia serwisowania

Artykuły
data dodania
2020-06-18 10:18:16

Każda organizacja, bez względu na to, czy jest duża czy mała, musi zdawać sobie sprawę, że jej sukces i przetrwania na rynku zależy od jej marki i reputacji. W dzisiejszych czasach przekaz informacji i komunikacja są bardzo spersonalizowane...

data dodania
2020-06-08 15:15:20

Wzmacnianie odporności organizmu jest ważne nie tylko zimą. Dbaj o nią przez cały rok, by zabezpieczyć się przed wszelkimi infekcjami oraz chorobami. Istnieje kilka skutecznych sposobów, które warto wypróbować. Dużą rolę odgrywają także cod...

data dodania
2020-05-29 16:30:44

Zmęczone stopy to powszechny problem, z którym spotyka się niemal połowa dorosłego społeczeństwa. Ofiarami tej dolegliwości są głównie kobiety. Niewydolność żylna, która jest bezpośrednią przyczyną bólu stóp, prowadzi do powstawania trwałyc...

Zobacz wszystkie artykuły