(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Artykuły /     Web summit 2019. Nagrody dla innowacyjnych startupów przyznane. Wśród nich carVertical

Web summit 2019. Nagrody dla innowacyjnych startupów przyznane. Wśród nich carVertical

data dodania
2020-01-17 13:52:44

Pomoc na dla małych i średnich przedsiębiorstw – taka jest misja Enterprise Europe Network, organizacji skupiającej instytucje działające nie tylko w Europie. W jej skład wchodzą również podmioty zarejestrowane w takich krajach jak Norwegia, Turcja, Ukraina, Rosja, USA, Japonia czy Korea Południowa. Łącznie w ramach sieci współpracuje ze sobą blisko 600 instytucji.

 

EEN ma na swoim koncie już 11 lat działalności, podczas których zapewniło wsparcie dla 3 milionów przedsiębiorstw. Większość z objętych pomocą firm opiera swoją ofertę na innowacyjnych pomysłach, które okazują się dla swoich branż wręcz rewolucyjnymi zmianami. Te, które najbardziej się wyróżniają, otrzymują specjalną nagrodę. W ubiegłym roku została ona przyznana 5 startupom ze Starego Kontynentu. Wśród nich był litewski carVertical (więcej na jego temat można dowiedzieć się na https://www.carvertical.com/pl/).

 

Nagroda Web Summit 2019. Do kogo trafiła?

 

Pierwsze z równorzędnych wyróżnień otrzymał hiszpański startup Broomx, który kapituła EEN doceniła za stworzenie opracowanie technologii projektora zanurzeniowego. Drugie powędrowało do austrackiej firmy x.news, która stoi za stworzeniem platformy informacyjnej, z której w szybki i wygodny sposób mogą korzystać wszelkiego typu redakcje. Trzecia pozycja na liście wyróżnień to Youbiquo z Włoch, które stworzyło okulary smart dla osób zajmujących się kierowaniem ruchem. Czwarta nagroda została przyznana portugalskiemu Last2Ticket, który stworzył system biletowy dedykowany organizatorom imprez masowych.

 

Litewski carVertical doceniono zaś za wyszukiwarkę i bazę informacji o samochodach z rynku wtórnego. Od innych tego typu narzędzi odróżnia go jednak wykorzystanie technologii blockchain, która gwarantuje transparentność procesu wprowadzania i modyfikowania danych, co czyni ją odporną na wszelkie próby oszustw i manipulacji.

 

carVertical. Bezpieczny zakup używanego auta

 

Choć konkurencja na rynku dekoderów VIN jest naprawdę spora, to carVertical znalazł sporę niszę w branży i szybko zdobywa popularność w wielu krajach. Oczywiście nie dzieje się tak bez powodu, a lista argumentów za wyborem właśnie tej wyszukiwarki jest naprawdę długa. Najważniejszy to z pewnością pełna wiarygodność dostarczanych danych, gwarantowana przez blockchain. Nie bez znaczenia jest też kompleksowy raport oraz fakt, że system przeszukuje też bazy zza Ocenu – z USA oraz Kanady.

 

Czego dowiesz się o aucie dzięki carVertical?

 

Sprawdzając przeszłość używanego auta w carVertical, otrzymujemy sporą dawkę informacji na temat tego, co wcześniej się z nim działo. Najważniejsze informacje, które możesz w ten sposób uzyskać to:

  • wskazania drogomierza podczas kolejnych kontroli;

  • wyniki z baz pojazdów kradzionych prowadzonych w poszczególnych krajach;

  • lista szkód zgłaszanych w ubezpieczalniach i zdjęcia ewentualnych zniszczeń;

  • historia poszczególnych rejestracji wraz informacją o przeznaczeniu auta (np. wypożyczalnia, transport publiczny czy służba zdrowia) i o ewentualnych ograniczeniach własności;

  • historia serwisowania

Artykuły
data dodania
2020-01-29 16:36:59

Hale stalowe są powszechnie wykorzystywane w wielu gałęziach gospodarki, takich jak rolnictwo oraz przemysł. Ich wysoka użyteczność i pozostałe cechy konstrukcyjne sprawiają, że mogą one pełnić wiele funkcji w przedsiębiorstwach trudniących...

data dodania
2020-01-28 16:53:13

Poprawny montaż obróbek blacharskich jest niezbędny do poprawnego funkcjonowania domu. Montuje się je m.in. w okolicach komina, okapu i kosza. Najpopularniejszym tworzywem używanym do ich produkcji jest blacha. Sprawdź, co jeszcze warto wie...

data dodania
2020-01-27 16:29:05

W okresie zimowym nie tylko ruch samochodów jest utrudniony, ale także poruszanie się pieszych może powodować wiele nieszczęśliwych wypadków. Zdarza się, że idziemy po chodniku, który jest nieodśnieżony i oblodzony. Upadek na śliskiej nawie...

Zobacz wszystkie artykuły