(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Artykuły /     Szukasz naprawdę dobrej pożyczki? Znajdziesz ją na Matchbanker

Szukasz naprawdę dobrej pożyczki? Znajdziesz ją na Matchbanker

data dodania
2018-06-19 11:01:17

Potrzebna Ci pilna pożyczka, jednak nie wiesz, która oferta jest naprawdę dobra i której instytucji pożyczkowej warto zaufać? Skorzystaj z Matchbanker, czyli profesjonalnej i innowacyjnej porównywarki pożyczkowej, dzięki której uzyskasz dostęp do najlepszych pożyczek internetowych dostępnych w Polsce. Wszystko to za darmo i podane w przystępnej formie.

 

Jak to działa?

 

Matchbanker to renomowana porównywarka pożyczkowa w formie rankingu, która wyróżnia się:

 

  •         Zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań i zawansowanych technologii, dzięki czemu informacje w niej podane są wiarygodne.
  •         Pełną przejrzystością oraz prostotą obsługi, które ułatwiają korzystanie z tej porównywarki.
  •         Dopasowaniem do bieżących realiów rynkowych, ponieważ rankingi są stale uaktualniane, w comiesięcznych odstępach.
  •         Wysokim poziomem profesjonalizmu, Matchbanker jest zarządzany przez profesjonalistów o wielkim doświadczeniu, którzy odnieśli międzynarodowy sukces.

 

Na liście najlepszych pożyczek znajdziesz także komplet kluczowych informacji dotyczących danej oferty pożyczkowej pod postacią:

  •         Kwoty, jaką można pożyczyć.
  •         Całkowitego oprocentowania pod postacią RRSO.
  •         Czasu, na jaki można pożyczyć środki finansowe.
  •         Przykładu liczbowego dotyczącego danej oferty pożyczki.
  •         Przewidywanego czasu, po którym środki z pożyczki trafią na wskazane we wniosku konto bankowe.

 

Wszystkie te dane są podane w bardzo atrakcyjny i przejrzysty sposób. Na stronie znaleźć można również linki do każdej oferty pożyczkowej, które przenoszą bezpośrednio na stronę wybranej firmy pożyczkowej i umożliwiają kontynuowanie procesu aplikowania o pożyczkę

.

Matchbanker udostępnia także w prostej formie wszystkie potrzebne informacje, jakie każdy pożyczkobiorca powinien znać, po to, aby pożyczać w pełni świadomie oraz bezpiecznie. Rankingi ofert pożyczkowych są zaś również podzielone na poszczególne segmenty, takie jak chwilówki, pożyczki na raty, pożyczki bez sprawdzania katalogów dłużników BIK i KRD, pożyczki dla osób zmagających się z zadłużeniem itp. Dzięki temu każdy znajdzie dobre oferty pożyczek, które sprawdzą się w przypadku danej sytuacji.

 

Wszelkie informacje dostępne na portalu Matchbanker są także w pełni bezpłatne i dostępne przez cały czas.

 

Czy Matchbanker to renomowana porównywarka pożyczkowa?

 

O tym, że marce Matchbanker warto ufać, świadczy jej historia międzynarodowego sukcesu. Sukcesu, który oparty jest na zaufaniu wielu zadowolonych klientów, którzy dzięki Matchbanker znaleźli oferty najlepszych pożyczek. Uzyskane pożyczki pozwoliły im zaś pokonać chwilowe trudności finansowe oraz zrealizować swoje cele.

 

Matchbanker pochodzi z Danii tj. kraju, który stawiany jest za wzór dla wielu krajów pod względem wspierania innowacyjności oraz rozwiązań, które przynoszą pozytywne skutki dla ludzi i całych gospodarek. Idea powstania tej porównywarki powstała w głowach dwóch studentów, którzy popołudniami i w weekendy rozwijali swój pomysł. Szybko okazała się, że Matchbanker jest świetnie dopracowaną usługą, która idealnie trafia w potrzeby duńskich klientów. Po wielkim sukcesie na rodzimym rynku, marka Matchbanker rozpoczęła zagraniczną ekspansję i szybko odniosła sukces w Norwegii.

 

Rozwój tej firmy nie umknął też uwadze potężnym inwestorom, a z czasem w Matchbanker środki zainwestowała też wielka duńska grupa medialna tj. North Media A/S. Matchbanker stał się także spółą akcyjną, która jest notowania na giełdzie papierów wartościowych w Kopenhadze.

 

Matchbanker była jednak dalej rozwijaną platformą, która trafiła także do kraju nad Wisłą. Sprawdzone w Skandynawii rozwiązania okazały się być także dopasowane do sytuacji w Polsce, a porównywarka Matchbanker od dłuższego już czasu pomaga wielu Polakom w podejmowaniu szybkich oraz korzystnych pod względem finansowym decyzji pożyczkowych.

Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły