(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Artykuły /     System POS – podstawowe korzyści dla restauracji

System POS – podstawowe korzyści dla restauracji

data dodania
2018-08-10 09:52:11

Branża gastronomiczna jest wysoce konkurencyjna, a jednym z kluczy do sukcesu jest obsługa klienta. Twoja restauracja odnosi sukces wtedy, gdy przyciąga dużą liczbę nowych klientów, a jednocześnie może liczyć na klientów powracających. Żeby zaś utrzymać obecnych klientów i przyciągnąć nowych, restauracja powinna oferować nie tylko smaczne jedzenie, ale także wygodną formę zamówienia, miłą obsługę i wygodną formę płatności. Wprowadzenie urządzeń POS z uproszczoną płatnością kartą może radykalnie zwiększyć dzienną sprzedaż zarówno w tradycyjnych restauracjach jak i w barach szybkiej obsługi, dzięki zwiększeniu zadowolenia klienta i zachęceniu go do powrotu

 

Zalety systemu POS

 

Dla nowo otwierającej się restauracji początkowy koszt urządzeń POS może wydawać się spory, jednak inwestycja zwróci się z nawiązką. System POS w restauracji oferuje szeroką gamę korzyści, które poprawią obsługę klienta i zwiększą codzienną sprzedaż.

 

Napływ nowych klientów: Sukces każdej firmy zależy od stałego napływu klientów, a coraz więcej osób rezygnuje z gotówki podczas codziennych transakcji, dlatego ważne jest dotrzymywanie im kroku. Restauracja, która trzyma się jedynie systemu gotówkowego, odcina się od potencjalnego wzrostu natężenia ruchu. Zintegrowany system sprzedaży pozwoli Ci przyjąć więcej klientów, zwiększając w ten sposób codzienną sprzedaż i zwiększając zyski. Dzięki urządzeniom POS można łatwo akceptować karty kredytowe lub debetowe dla wszystkich transakcji.

 

Szybsze przetwarzanie płatności: w branży restauracyjnej czas to pieniądz, szczególnie w dużych miastach lub dzielnicach handlowych. Ważne jest, aby móc szybko i skutecznie obsłużyć klientów,  zarówno w celu dostosowania się do ich harmonogramów, jak i zwolnienia stołów dla oczekujących gości. Zintegrowane urządzenia POS ułatwiają szybkie przetwarzanie kart kredytowych i debetowych, a także eliminują kolejkę.

 

Dokładniejsze przetwarzanie płatności: Innym poważnym problemem dla właścicieli restauracji jest dokładność rozliczenia. Proste błędy mogą okazać się dość kosztowne. Dzięki systemowi POS terminale są ze sobą połączone za pomocą wspólnego interfejsu. Kiedy personel wysyła zamówienie w systemie, staje się ono widoczne i dostępne na każdym urządzeniu. Gdy klienci się rozliczają, ich rachunki mogą być pobrane z bazy danych, weryfikowane i przetwarzane – eliminuje to wiele powszechnych błędów związanych z rozliczaniem rachunków.

 

Dzielenie rachunków: Kiedy grupa klientów chce podzielić rachunek w restauracji, kelner musi prowadzić skomplikowane obliczenia, które zajmują czas i zwiększają ryzyko błędu. Dzięki systemowi POS, dzielenie rachunków jest szybkie i łatwe. Zaawansowane oprogramowanie nie tylko upraszcza proces, ale także pozwala kelnerowi rozdzielać rachunek tak, aby każdy klient otrzymał oddzielną sumę, którą następnie może opłacić za pomocą preferowanej metody płatności.

 

Dowiedz się więcej na joinposter.com/pl/rekomendowany-sprzet

Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły