(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Artykuły /     Sejfy warte ponad 100 000 zł – luksus w każdym calu!

Sejfy warte ponad 100 000 zł – luksus w każdym calu!

data dodania
2018-08-24 08:20:45

Chronią majątek i stanowią cenny element eleganckiego wnętrza. Kuszą swoim designem i solidnym wykonaniem. Oto kilka faktów na temat bardzo drogich, ale niezwykle starannie wykonanych sejfów. Poznaj je trochę bliżej.

 

Sejfy luksusowe – kategoria, którą warto znać

 

Na rynku dostępne są różne rodzaje sejfów. Wymienia się sejfy na broń, ognioodporne, podłogowe, depozytowe, ścienne i wiele innych. Osobną kategorię tworzą sejfy luksusowe. Jedną z cech, która je charakteryzuje, jest wyjątkowo wysoka cena. Kosztują zwykle ponad 100 000 zł, są też modele warte ponad 300, jak i 500 tysięcy złotych. Czy już o nich słyszałeś? Dlaczego są aż tak wyjątkowe?

 

Wyjątkowy design

 

Tego rodzaju niebanalne sejfy nie przypominają tradycyjnych metalowych szaf pancernych. Jest wręcz przeciwnie, ich wygląd swoją stylistyką nawiązuje do eleganckich i wytwornych wnętrz. Bez problemu mogą one stanowić jeden z elementów wystroju danej przestrzeni. A nawet być jej atutem.

 

Zostały wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły. Widoczne jest to zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz sejfów. Przykładowo HARTMANN-TRESORE RED posiada wysokiej jakości pokrycie proszkiem. Do jego atutów zalicza się ponadto błyszcząca lakierowana powierzchnia, która doskonale współgra ze śnieżnobiałym skórzanym wnętrzem, oświetleniem ledowym i szklaną półką.

 

Nierzadko wnętrza sejfów wykonane są ze starannie dobranego materiału. HARTMANN-TRESORE LAMBOR wykończono drewnem orzechowym, a jego szuflady wysadzono pomarańczowym aksamitem. A design HARTMANN TRESORE SOPHISTICATED to wyjątkowe połączenie błyszczącego pokrycia perłowego i drewna Macassar z wnętrzem w klonie.  

 

Solidny zamek – serce sejfu

 

Ekskluzywne sejfy to nie tylko wyjątkowy wygląd. Mają one również specjalne rodzaje zamków. Przykładem jest zamek z czytnikiem biometrycznym trzech poziomów: ciepła, pisma i głębokości. Został on wyposażony w płytkę z manganu, która chroni go przed przewierceniem. Zabezpieczeniem może być także czytnik linii papilarnych, jak i specjalny system pancerny „anti-drill”.

 

Solidne zabezpieczenia to podstawa

 

Ponadto zabezpieczeniem takich luksusowych sejfów, a konkretnie znajdujących się w nich przedmiotów wartościowych są między innymi: rygle wykonane z twardej stali i wielowarstwowe szkło kuloodporne. A także to, że są one mocowane w odpowiedni sposób. Przykładowo Hartmann-Tresore Passion posiada specjalne kotwy tulejowe Sleeve Anchor ze śrubami.

 

Dowiedz się więcej na www.saffort.pl/sejfy-luksusowe

Artykuły
data dodania
2020-06-18 10:18:16

Każda organizacja, bez względu na to, czy jest duża czy mała, musi zdawać sobie sprawę, że jej sukces i przetrwania na rynku zależy od jej marki i reputacji. W dzisiejszych czasach przekaz informacji i komunikacja są bardzo spersonalizowane...

data dodania
2020-06-08 15:15:20

Wzmacnianie odporności organizmu jest ważne nie tylko zimą. Dbaj o nią przez cały rok, by zabezpieczyć się przed wszelkimi infekcjami oraz chorobami. Istnieje kilka skutecznych sposobów, które warto wypróbować. Dużą rolę odgrywają także cod...

data dodania
2020-05-29 16:30:44

Zmęczone stopy to powszechny problem, z którym spotyka się niemal połowa dorosłego społeczeństwa. Ofiarami tej dolegliwości są głównie kobiety. Niewydolność żylna, która jest bezpośrednią przyczyną bólu stóp, prowadzi do powstawania trwałyc...

Zobacz wszystkie artykuły