(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Artykuły /     Sejfy warte ponad 100 000 zł – luksus w każdym calu!

Sejfy warte ponad 100 000 zł – luksus w każdym calu!

data dodania
2018-08-24 08:20:45

Chronią majątek i stanowią cenny element eleganckiego wnętrza. Kuszą swoim designem i solidnym wykonaniem. Oto kilka faktów na temat bardzo drogich, ale niezwykle starannie wykonanych sejfów. Poznaj je trochę bliżej.

 

Sejfy luksusowe – kategoria, którą warto znać

 

Na rynku dostępne są różne rodzaje sejfów. Wymienia się sejfy na broń, ognioodporne, podłogowe, depozytowe, ścienne i wiele innych. Osobną kategorię tworzą sejfy luksusowe. Jedną z cech, która je charakteryzuje, jest wyjątkowo wysoka cena. Kosztują zwykle ponad 100 000 zł, są też modele warte ponad 300, jak i 500 tysięcy złotych. Czy już o nich słyszałeś? Dlaczego są aż tak wyjątkowe?

 

Wyjątkowy design

 

Tego rodzaju niebanalne sejfy nie przypominają tradycyjnych metalowych szaf pancernych. Jest wręcz przeciwnie, ich wygląd swoją stylistyką nawiązuje do eleganckich i wytwornych wnętrz. Bez problemu mogą one stanowić jeden z elementów wystroju danej przestrzeni. A nawet być jej atutem.

 

Zostały wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły. Widoczne jest to zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz sejfów. Przykładowo HARTMANN-TRESORE RED posiada wysokiej jakości pokrycie proszkiem. Do jego atutów zalicza się ponadto błyszcząca lakierowana powierzchnia, która doskonale współgra ze śnieżnobiałym skórzanym wnętrzem, oświetleniem ledowym i szklaną półką.

 

Nierzadko wnętrza sejfów wykonane są ze starannie dobranego materiału. HARTMANN-TRESORE LAMBOR wykończono drewnem orzechowym, a jego szuflady wysadzono pomarańczowym aksamitem. A design HARTMANN TRESORE SOPHISTICATED to wyjątkowe połączenie błyszczącego pokrycia perłowego i drewna Macassar z wnętrzem w klonie.  

 

Solidny zamek – serce sejfu

 

Ekskluzywne sejfy to nie tylko wyjątkowy wygląd. Mają one również specjalne rodzaje zamków. Przykładem jest zamek z czytnikiem biometrycznym trzech poziomów: ciepła, pisma i głębokości. Został on wyposażony w płytkę z manganu, która chroni go przed przewierceniem. Zabezpieczeniem może być także czytnik linii papilarnych, jak i specjalny system pancerny „anti-drill”.

 

Solidne zabezpieczenia to podstawa

 

Ponadto zabezpieczeniem takich luksusowych sejfów, a konkretnie znajdujących się w nich przedmiotów wartościowych są między innymi: rygle wykonane z twardej stali i wielowarstwowe szkło kuloodporne. A także to, że są one mocowane w odpowiedni sposób. Przykładowo Hartmann-Tresore Passion posiada specjalne kotwy tulejowe Sleeve Anchor ze śrubami.

 

Dowiedz się więcej na www.saffort.pl/sejfy-luksusowe

Artykuły
data dodania
2019-12-04 10:07:46

160 godzin - to czas, który przeciętny Polak spędza średnio każdego miesiąca w pracy. Mówiąc inaczej to trochę tak, jakby każdy z nas przeprowadzał się do firmy na jeden tydzień. Co więc zrobić, aby pracownicy czuli się komfortowo i nie tra...

data dodania
2019-12-03 18:04:02

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu hipotecznego? Rozważasz wszystkie za i przeciw, ale nadal nie masz do końca pewności? Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, więc trzeba podejść do niego rozsądnie.

 

1. Masz dobrą prac...

data dodania
2019-11-25 11:33:11

Pożyczka niejedno ma imię. Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów pożyczek, a jeśli zagłębić się w ten temat mocniej, to okaże się, że tych pożyczek jest znacznie więcej. Pożyczka na 500 plus to tylko jedna z opcji.

 

Pożyczka ...

Zobacz wszystkie artykuły