(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Artykuły /     Ściana za łóżkiem – ciekawe pomysły na dekoracje ściany w sypialni

Ściana za łóżkiem – ciekawe pomysły na dekoracje ściany w sypialni

data dodania
2022-05-09 14:22:00

Marzy Ci się oryginalna aranżacja sypialni? Mamy dla Ciebie kilka ciekawych pomysłów na to, jak udekorować ścianę za łóżkiem, by wnętrze zyskało niepowtarzalny charakter. Poznaj 5 najmodniejszych rozwiązań aranżacyjnych i stwórz przytulną oraz wygodną strefę relaksu w swoim domu. Zapraszamy do lektury!

 

Cegła w sypialni za łóżkiem

 

Ściana z cegły to ponadczasowe rozwiązanie aranżacyjne, które od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. W połączeniu z miękkimi tekstyliami stworzy bardzo ciekawy kontrast w Twojej sypialni. Doskonale komponuje się z naturalnym kolorem drewna, bielą, a także stalą i szkłem. Jak widać, ściana z cegły pozostawia ogromną dowolność, jeśli chodzi o kwestie aranżacyjne.

 

Kolor w sypialni

 

Jeśli marzy Ci się zmiana w Twojej sypialni, ale nie chcesz inwestować w generalny remont, zdecyduj się na przemalowanie ściany za łóżkiem na nowy kolor. Taka prosta metamorfoza sprawi, że wnętrze nabierze zupełnie innego klimatu! Możesz postawić na kontrastowy odcień lub – wręcz przeciwnie – dopasować kolor ściany do koloru zagłówka. Co ciekawe, taki sposób malowania ścian bardzo dobrze sprawdza się w długich i wąskich pomieszczeniach, ponieważ optycznie poszerza wnętrza!

 

Lamele drewniane w sypialni

 

Lamele, nazywane także panelami lamelowymi to nowoczesne dekoracje ścian, szczególnie popularne w ostatnich latach. Mają postać wąskich pionowych belek wykonanych z drewnianych szczebelków. Mocuje się je na wybranej ścianie lub jej fragmencie, by stworzyć ciekawą aranżację przestrzeni. Lamele prezentują się bardzo lekko i efektownie, wprowadzając do wnętrza wrażenie harmonii. Łóżko w sypialni będzie prezentowało się na ich tle naprawdę interesująco.

 

Tynk dekoracyjny w sypialni

 

Tynk dekoracyjny – choć na pozór może kojarzyć się z surowymi i zimnymi wnętrzami, stanowi bardzo ciekawe uzupełnienie i urozmaicenie wnętrz sypialnianych. Doskonale koresponduje z tekstyliami oraz tapicerowanymi meblami. By dostrzec wszystkie zalety tynku dekoracyjnego, musisz tylko uzupełnić aranżację odpowiednimi dodatkami. Najlepszymi przyjaciółmi tego materiału są rośliny zielone, drewno, wiklina, bambus oraz rattan.

Obecnie za najmodniejsze tynki dekoracyjne uznaje się tynki dające efekt:

 

Panele tapicerowane w sypialni

 

Panele tapicerowane w sypialni to jeden z ostatnich hitów aranżacyjnych! Są nie tylko efektowne, ale również bardzo praktyczne, a w dodatku proste w montażu – możesz ułożyć je samodzielnie, ponieważ montuje się do ściany przy pomocy specjalnego kleju. Panele tapicerowane to oryginalny sposób na udekorowanie ściany za łóżkiem i pomysł na szybką metamorfozę sypialni. Jeśli chcesz mieć pewność, że panele będą odporne na zabrudzenia, zdecyduj się na tkaniny plamoodporne, które w dosłownie kilka chwil wyczyścisz mokrą ściereczką.

Artykuły
data dodania
2022-05-10 11:32:13

Deklaracja zgodności w imporcie maszyn z Chin to jeden z najważniejszych dokumentów celnych oraz importowych. Mówi inwestorom o tym, że importowane towary przeszły wszystkie niezbędne testy jakości oraz bezpieczeństwa i mogą być bez problem...

data dodania
2022-05-10 11:00:44

Styropian jest materiałem o ogromnej liczbie zalet, takich jak lekkość, trwałość, wszechstronność, odporność na wilgoć, czy też wydajność termiczna. Z tego powodu cieszy się sporym zainteresowaniem w wielu branżach, a zwłaszcza w branży med...

data dodania
2022-05-09 14:22:00

Marzy Ci się oryginalna aranżacja sypialni? Mamy dla Ciebie kilka ciekawych pomysłów na to, jak udekorować ścianę za łóżkiem, by wnętrze zyskało niepowtarzalny charakter. Poznaj 5 najmodniejszych rozwiązań aranżacyjnych i stwórz przytulną o...

Zobacz wszystkie artykuły
zakreconysklep.pl
sprawdzone-firmy.eu
sekretzdrowia.com.pl
najlepszefirmy.eu
spisfirmowy.pl
sklepyinternetowe.info.pl
dobre-firmy.biz
nazwa-firmy.eu
pazakupy.pl
dobre-firmy.eu
polskafirma.com.pl
dommieszkanie.pl