(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Artykuły /     Mikrowłókna do włosów

Mikrowłókna do włosów

data dodania
2020-09-14 11:14:00

Rzadki włosy są problemem, który dotyka wielu osób i dla wielu ludzi są one powodem do zmartwień, na szczęście nie jesteśmy całkiem skazani na porażkę w tej walce. Rozwiązaniem mogą okazać się mikrowłókna. Dzięki ich zastosowaniu można zagęścić włosy już w kilkadziesiąt sekund. Więcej informacji znajdziecie na stronie https://www.nanogen.pl/mikrowlokna-do-wlosow.html.

 

Wiele osób uważa mikrowłókna za nowość, jednak istnieją one już od 30 lat, ale ostatnimi czasy zyskały na popularności głównie za sprawą coraz lepszej jakości i coraz niższej ceny. Obecnie mikrowłókna https://www.nanogen.pl/ zagęszczają włosy 400% lepiej, niż jeszcze było, to osiągalne niedawno.

 

Wielką zaletą stosowania mikrowłókien jest prostota ich zastosowania. Pierwszym krokiem jest ułożenie fryzury jaka nam odpowiada. Następnie w miejscach gdzie zauważymy prześwitującą skórę należy zastosować kosmetyk. Po użyciu posypki wskazane jest zastosować lakier utrwalający. Mikrowłókna do włosów po ich właściwym zastosowaniu powinny być całkowicie odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne.

 

Mikrowłókna, czy zawsze rozwiążą problem?

 

Niestety na tak postawione pytanie nie można odpowiedzieć twierdząco. Gdyby mikrowłókna działały na każdy rodzaj łysienia, problem łysiejących osób by nie istniał. Niestety tak nie jest, a dlaczego? Zagęszczanie włosów mikrowłóknami jest możliwe tylko w przypadku kiedy włosy są średnio przerzedzone. Z całą pewnością mikrowłókna nie nadadzą się dla osób, które mają mało włosów na głowie, wtedy trzeba szukać innych rozwiązań.

 

W skład mikrowłókien wchodzi głównie białko keratynowe, a konsystencja jest jak proszek, dlatego aby osiągnąć odpowiedni efekt, proszek ten musi mieć włosy, do których będzie mógł się przyczepić. W sytuacji, gdy włosów jest mało, proszę nie będzie mógł się przyczepić i wyląduje na skórze głowy.

 

Nie tylko proszek

 

Jeżeli proszek nie znajdzie waszego uznania ciekawym rozwiązaniem mogą okazać się włókna keratynowe w sprayu. Zaletą tego rozwiązania jest również funkcja utrwalenia fryzury. Na plus należy również zaliczyć fakt, że włókna w spray potrafią zagęścić bardziej przerzedzone włosy niż posypka. . Jak to w życiu, nie ma idealnych rozwiązań i mikrowłókna w spray mogą farbować, to powoduje, że nie zawsze wyglądają całkowicie naturalni, a do tego mogą pobrudzić nam ubranie lub poduszkę. Pomimo tych niedogodności wiele pań korzysta z mikrowłókien w sprayu, ponieważ nadają one również włosom sprężystości.

Artykuły
data dodania
2020-09-14 11:14:00

Rzadki włosy są problemem, który dotyka wielu osób i dla wielu ludzi są one powodem do zmartwień, na szczęście nie jesteśmy całkiem skazani na porażkę w tej walce. Rozwiązaniem mogą okazać się mikrowłókna. Dzięki ich zastosowaniu można zagę...

data dodania
2020-09-03 13:36:57

Często wybór odpowiedniego prezentu jest dla nas bardzo dużym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy chcemy sprawić prezent kobiecie, która jest dla nas wyjątkowa. Bez względu na rodzaj okazji, dobrze dobrany komplet bielizny, będzie zawsze trafionym p...

data dodania
2020-08-04 13:54:47

W branży CNC liczą się milimetry. Podczas obróbki nie ma miejsca na najmniejszą pomyłkę. To właśnie od odczytywania rysunku technicznego zależy uzyskany efekt. Właściwe dokonywanie pomiarów chroni cały proces produkcyjny przed kosztownymi b...

Zobacz wszystkie artykuły