(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Artykuły /     Mikrowłókna do włosów

Mikrowłókna do włosów

data dodania
2020-09-14 11:14:00

Rzadki włosy są problemem, który dotyka wielu osób i dla wielu ludzi są one powodem do zmartwień, na szczęście nie jesteśmy całkiem skazani na porażkę w tej walce. Rozwiązaniem mogą okazać się mikrowłókna. Dzięki ich zastosowaniu można zagęścić włosy już w kilkadziesiąt sekund. Więcej informacji znajdziecie na stronie https://www.nanogen.pl/mikrowlokna-do-wlosow.html.

 

Wiele osób uważa mikrowłókna za nowość, jednak istnieją one już od 30 lat, ale ostatnimi czasy zyskały na popularności głównie za sprawą coraz lepszej jakości i coraz niższej ceny. Obecnie mikrowłókna https://www.nanogen.pl/ zagęszczają włosy 400% lepiej, niż jeszcze było, to osiągalne niedawno.

 

Wielką zaletą stosowania mikrowłókien jest prostota ich zastosowania. Pierwszym krokiem jest ułożenie fryzury jaka nam odpowiada. Następnie w miejscach gdzie zauważymy prześwitującą skórę należy zastosować kosmetyk. Po użyciu posypki wskazane jest zastosować lakier utrwalający. Mikrowłókna do włosów po ich właściwym zastosowaniu powinny być całkowicie odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne.

 

Mikrowłókna, czy zawsze rozwiążą problem?

 

Niestety na tak postawione pytanie nie można odpowiedzieć twierdząco. Gdyby mikrowłókna działały na każdy rodzaj łysienia, problem łysiejących osób by nie istniał. Niestety tak nie jest, a dlaczego? Zagęszczanie włosów mikrowłóknami jest możliwe tylko w przypadku kiedy włosy są średnio przerzedzone. Z całą pewnością mikrowłókna nie nadadzą się dla osób, które mają mało włosów na głowie, wtedy trzeba szukać innych rozwiązań.

 

W skład mikrowłókien wchodzi głównie białko keratynowe, a konsystencja jest jak proszek, dlatego aby osiągnąć odpowiedni efekt, proszek ten musi mieć włosy, do których będzie mógł się przyczepić. W sytuacji, gdy włosów jest mało, proszę nie będzie mógł się przyczepić i wyląduje na skórze głowy.

 

Nie tylko proszek

 

Jeżeli proszek nie znajdzie waszego uznania ciekawym rozwiązaniem mogą okazać się włókna keratynowe w sprayu. Zaletą tego rozwiązania jest również funkcja utrwalenia fryzury. Na plus należy również zaliczyć fakt, że włókna w spray potrafią zagęścić bardziej przerzedzone włosy niż posypka. . Jak to w życiu, nie ma idealnych rozwiązań i mikrowłókna w spray mogą farbować, to powoduje, że nie zawsze wyglądają całkowicie naturalni, a do tego mogą pobrudzić nam ubranie lub poduszkę. Pomimo tych niedogodności wiele pań korzysta z mikrowłókien w sprayu, ponieważ nadają one również włosom sprężystości.

Artykuły
data dodania
2020-12-02 12:40:39

Import towarów z Chin do Polski wiąże się z kilkoma formalnościami, koniecznymi do spełnienia. Numer EORI jest jedną z nich. Dzięki niemu można z powodzeniem przejść odprawę celną w Unii Europejskiej. Warto więc wiedzieć, czym dokładnie je...

data dodania
2020-10-22 19:03:37

Dźwig to jeden z podstawowych pojazdów stosowanych w branży budowlanej. Nie da się nie zauważyć, że w każdym mieście w Polsce pojawiają się firmy, które oferują swoim klientom wynajem dźwigów i żurawi budowlanych. Na co zwrócić uwagę wynajm...

data dodania
2020-10-21 16:32:31

Kredyt bez BIK i KRD możemy uzyskać w niemalże każdej firmie pożyczkowej. Takie zobowiązanie pozwala nam przyspieszyć okres oczekiwania na decyzję pożyczkową z powodu zmniejszonej ilości formalności. Mogą je otrzymać osoby zadłużone, które...

Zobacz wszystkie artykuły