(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Artykuły /     Kupino.pl – sposób na szybkie wyszukiwanie promocji

Kupino.pl – sposób na szybkie wyszukiwanie promocji

data dodania
2019-02-12 13:20:57
Nietrudno zauważyć, że życie jest coraz droższe – masło, chleb czy inne produkty żywnościowe drożeją niemal z dnia na dzień, podobnie zresztą jak chemia domowa czy sprzęt AGD i RTV. Warto jednak pamiętać, że cena na niektóre produkty może być zawyżona, dlatego, aby nie dać się oszukać, warto na bieżąco sprawdzać promocje w gazetkach wydawanych przez poszczególne sklepy, markety czy hipermarkety. Jak wyszukiwać najniższe ceny?
 

Gazetka papierowa czy elektroniczna?

 

Każdy lubi przeglądać tradycyjne papierowe gazetki – jest to wygodne, bo można zaznaczyć sobie promocję, a później zabrać gazetkę do sklepu, aby łatwiej znaleźć konkretne produkty. Jednak, aby mieć pewność, że dana oferta jest rzeczywiście najlepsza, warto porównać ceny produktów w różnych sklepach (Kaufland, Lidl, Biedronka,Jysk). Najlepiej sprawdzi się w takiej sytuacji serwis Kupino.pl, na którym można przeglądać gazetki zarówno sklepów i marketów spożywczych, jak i innych branż, np. sklepów meblowych czy oferujących wyposażenie wnętrz, takich jak Jysk.

 

Wystarczy wpisać produkt w wyszukiwarkę, a po chwili wyświetlą się wszystkie gazetki, w których jest on w promocji. Dzięki temu można łatwo porównać oferty i sprawdzić, gdzie jest najtaniej. Serwis jest bardzo przejrzysty, wręcz intuicyjny w obsłudze, dlatego z łatwością mogą z niego korzystać nie tylko osoby młode, ale również starsze.

 

Dlaczego warto korzystać z Kupino.pl?

 

Serwis daje możliwość szybkiego i taniego porównania cen poszczególnych produktów. Dzięki temu można za mniejsze i większe zakupy zapłacić znacznie mniej niż zwykle. Co więcej, na stronie są gazetki większości popularnych sklepów, marketów i hipermarketów, więc nie trzeba szukać na różnych stronach i tracić na to czasu. Ważne jest także to, że na stronie znajduje się wyszukiwarka, za której pomocą można z łatwością wyszukać poszczególne gazetki czy produkty.

 

Korzystanie z serwisu nie wymaga rejestracji, podawania danych osobowych ani zakładania konta. Strona jest w pełni bezpłatna i dostosowania także do osób, które niezbyt dobrze radzą sobie z obsługą komputera.

Artykuły
data dodania
2019-11-07 18:19:57

Amatorzy kontaktu z przyrodą zdają sobie sprawę, że przebieg każdej wyprawy zależy w znacznym stopniu od naszego przygotowania do niej. Zaliczyć tu należy zgromadzenie odpowiedniego sprzętu – w tym także narzędzi – pomocnych podczas podróży...

data dodania
2019-10-30 13:45:55

Polski rynek magazynowy rośnie w siłę. Widać to wyraźnie w statystykach z tego i ubiegłego roku. Co więcej, nic nie wskazuje na to, by w dającej się przewidzieć perspektywie sytuacja miała się zmienić.

 

Jeszcze w 2008 polski r...

data dodania
2019-10-08 16:02:11

Wiele osób planując dłuższy wyjazd, zastanawia się nad wyborem optymalnego środka transportu. Podróż samolotem czy autokarem nie zawsze jest opcją najbardziej ekonomiczną, ponadto nie zapewnia zbyt wiele niezależności. Pod tym względem lepi...

Zobacz wszystkie artykuły