(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Artykuły /     Kupino.pl – sposób na szybkie wyszukiwanie promocji

Kupino.pl – sposób na szybkie wyszukiwanie promocji

data dodania
2019-02-12 13:20:57
Nietrudno zauważyć, że życie jest coraz droższe – masło, chleb czy inne produkty żywnościowe drożeją niemal z dnia na dzień, podobnie zresztą jak chemia domowa czy sprzęt AGD i RTV. Warto jednak pamiętać, że cena na niektóre produkty może być zawyżona, dlatego, aby nie dać się oszukać, warto na bieżąco sprawdzać promocje w gazetkach wydawanych przez poszczególne sklepy, markety czy hipermarkety. Jak wyszukiwać najniższe ceny?
 

Gazetka papierowa czy elektroniczna?

 

Każdy lubi przeglądać tradycyjne papierowe gazetki – jest to wygodne, bo można zaznaczyć sobie promocję, a później zabrać gazetkę do sklepu, aby łatwiej znaleźć konkretne produkty. Jednak, aby mieć pewność, że dana oferta jest rzeczywiście najlepsza, warto porównać ceny produktów w różnych sklepach (Kaufland, Lidl, Biedronka,Jysk). Najlepiej sprawdzi się w takiej sytuacji serwis Kupino.pl, na którym można przeglądać gazetki zarówno sklepów i marketów spożywczych, jak i innych branż, np. sklepów meblowych czy oferujących wyposażenie wnętrz, takich jak Jysk.

 

Wystarczy wpisać produkt w wyszukiwarkę, a po chwili wyświetlą się wszystkie gazetki, w których jest on w promocji. Dzięki temu można łatwo porównać oferty i sprawdzić, gdzie jest najtaniej. Serwis jest bardzo przejrzysty, wręcz intuicyjny w obsłudze, dlatego z łatwością mogą z niego korzystać nie tylko osoby młode, ale również starsze.

 

Dlaczego warto korzystać z Kupino.pl?

 

Serwis daje możliwość szybkiego i taniego porównania cen poszczególnych produktów. Dzięki temu można za mniejsze i większe zakupy zapłacić znacznie mniej niż zwykle. Co więcej, na stronie są gazetki większości popularnych sklepów, marketów i hipermarketów, więc nie trzeba szukać na różnych stronach i tracić na to czasu. Ważne jest także to, że na stronie znajduje się wyszukiwarka, za której pomocą można z łatwością wyszukać poszczególne gazetki czy produkty.

 

Korzystanie z serwisu nie wymaga rejestracji, podawania danych osobowych ani zakładania konta. Strona jest w pełni bezpłatna i dostosowania także do osób, które niezbyt dobrze radzą sobie z obsługą komputera.

Artykuły
data dodania
2019-02-21 11:54:25

Chcesz wziąć kredyt mieszkaniowy w Warszawie? Rozejrzyj się za dobrym doradcą kredytowym. Największym plusem zatrudnienia takiego pomocnik jest brak dodatkowych kosztów dla nas – osób starających się o kredyt na mieszkanie. Ale to nie wszys...

data dodania
2019-02-21 08:38:12

Polacy coraz częściej spędzają wakacje za granicą. Co prawda wciąż daleko nam do Włochów, Francuzów, Hiszpanów, Niemców i Anglików, dla których weekendowe wypady za granicę to chleb powszedni. Jednak w ostatnich kilku latach możemy zaobserw...

data dodania
2019-02-12 13:20:57
Nietrudno zauważyć, że życie jest coraz droższe – masło, chleb czy inne produkty żywnościowe drożeją niemal z dnia na dzień, podobnie zresztą jak chemia domowa czy sprzęt AGD i RTV. Warto jednak pamiętać, że cena na niektóre produkty może b...
Zobacz wszystkie artykuły