(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Artykuły /     Kredyt bez BIK i KRD

Kredyt bez BIK i KRD

data dodania
2020-10-21 16:32:31

Kredyt bez BIK i KRD możemy uzyskać w niemalże każdej firmie pożyczkowej. Takie zobowiązanie pozwala nam przyspieszyć okres oczekiwania na decyzję pożyczkową z powodu zmniejszonej ilości formalności. Mogą je otrzymać osoby zadłużone, które mają złą historię kredytową, a nawet konsumenci z komornikiem. Dzięki takim ofertom szansę na pomoc finansową posiada każdy, kto spełni podstawowe warunki, bez konieczności przedkładania wielu dokumentacji.

 

Co to jest kredyt bez BIK i KRD?

 

Kredyty bez baz to tak naprawdę pożyczki na raty (dostępne na stronie: https://pozyczka4you.pl/pozyczki-na-raty/) udzielane przez parabanki w oparciu o łagodniejsze warunki. Taka opcja jest swoistą alternatywą dla klasycznych pożyczek bankowych, których nie otrzyma każdy starający się o pomoc finansową. Aby wziąć zobowiązanie w banku, musimy spełnić wiele trudnych warunków i dopełnić sporo formalności. W przypadku kredytów bez BIK i KRD w firmie pożyczkowej, wystarczy ważny dowód osobisty i napisane oświadczenie o dochodach. Jeśli wnioskujemy o wyższą kwotę, może zdarzyć się, że parabank poprosi o dostarczenie wyciągów z konta. Jednak w większości przypadków takie zobowiązanie udzielane jest od ręki. 

 

Kredyt bez BIK i KRD - warunki

 

Aby wziąć kredyt bez BIK i KRD musimy być osobami pełnoletnimi, mieć polskie obywatelstwo, stały adres zamieszkania na terenie Polski i ważny dowód osobisty. Dodatkowo, jeśli środki mają trafić do nas przelewem, musi posiadać konto w polskim banku. Z kolei gdy zależy nam na pobraniu gotówki do rąk własnych, możemy poszukać kredytu na raty z wypłatą czekiem GIRO. Taki sposób pozwala nam uniknąć przejęcia pieniędzy z pożyczki przez firmę komorniczą. 

 

Jak składać wniosek o kredyt bez BIK i KRD?

 

Kredyty bez baz udzielane są zarówno w punktach stacjonarnych parabanków, jak też przez internet. Z drugiej opcji korzystają osoby, którym zależy na czasie i chcą jak najszybciej otrzymać środki. Wystarczy, że wypełnimy wniosek online, wyślemy go do firmy pożyczkowej i potwierdzimy nasze dane osobowe. W formularzu wpisujemy dane z dowodu, ale również informacje o dochodach, wydatkach i ewentualnych zadłużeniach. Podczas wnioskowania o kredyt bez BIK i KRD nie są sprawdzane żadne bazy i rejestry, jak w przypadku banków. W związku z tym szansę na pożyczkę mają nawet osoby ze złą historią kredytową i egzekucją komorniczą. Pamiętajmy, że takie zobowiązania nie są przyznawane w wysokich kwotach. Najczęściej maksymalnie możemy pożyczyć kilka tysięcy złotych. 

Artykuły
data dodania
2021-01-21 08:37:17

Praktyczne umiejętności i kompetencje są podstawową walutą na rynku pracy. Trudno jednak jest je udowodnić zdalnie. Do tego celu służą certyfikaty, które stanowią potwierdzenie zdobytej wiedzy. Czym jest zaświadczenie MEN i jak je zdobyć po...

data dodania
2020-09-24 11:11:28

Urządzasz konferencję w Krakowie i zastanawiasz się jaki catering powinieneś zamówić? Dania ciepłe, zimne przekąski, wegańskie desery - wybranie odpowiednich dań zależy od charakteru wydarzenia i gustu Twoich gości. Jest jednak jeden elemen...

data dodania
2020-12-07 21:27:31

Kolory mają swoją symbolikę i niosą ze sobą pewne skojarzenia. To, jakie z nich będą widniały na naszych wydrukach, powinno być zależne od rodzaju przekazu oraz tego, do kogo ten przekaz kierujemy.

 

Siła koloru

 

Kol...

Zobacz wszystkie artykuły