(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Artykuły /     Jak urządzić biuro?

Jak urządzić biuro?

data dodania
2019-01-30 15:22:47

Właściwie przygotowane miejsce do pracy jest bardzo ważne. Odpowiednia aranżacja biura wpłynie pozytywnie na wydajność i zdrowie osób w nim pracujących. Urządzając nasze biura powinniśmy umiejętnie połączyć estetyczny wygląd, wygodę i komfort z ergonomią i profesjonalizmem – a to nie lada wyzwanie.

 

Brak doświadczenia – co robić?

 

Jeśli nigdy wcześniej nie urządzaliśmy żadnej przestrzenie, tym bardziej biurowej, to możemy obawiać się, że projekt może zupełnie nie wyjść. Nic bardziej mylnego. Każdy z nas jest w stanie, nawet za pierwszym razem, zaaranżować przestrzeń tak, że innym „kopara opadnie”. Warto jednak pamiętać, aby postawić wówczas na prostotę. Będzie to bardzo bezpieczne rozwiązanie. Połączenie drewna z klasycznymi odcieniami bieli czy beżu pozwoli nam osiągnąć zadowalający efekt.

 

Oświetlenie

 

By stworzyć funkcjonalne miejsce pracy, należy przede wszystkim zadbać o oświetlenie. Najlepsze będzie oczywiście światło naturalne, dzienne, lecz ono może nie wystarczyć. Pomocne okażą się wówczas lampki biurkowe, które powinny świecić ciepłym odcieniem oraz lampy stojące.

 

Biznes a styl

 

Bardzo duże znaczenie przy urządzaniu naszego miejsca pracy ma specyfika branży w jakiej pracujemy, bądź pracować będziemy. Rodzaj biznesu, w którym się obracamy, powinien być ujęty w sposobie aranżacji naszej przestrzeni biurowej. Dla przykładu, gdy mamy do czynienia z młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą, która chce być kojarzona z odważnym zespołem, warto postawić na niestandardowe aranżacyjne rozwiązania. Z kolei w momencie prowadzenia działalności wymagającej powagi, znacznie lepiej sprawdzi się eleganckie, klasyczne pomieszczenie.

 

Moc roślin


Zieleń w biurze jest niezwykle ważna. Praca w pobliżu zieleni pozytywnie wpływa na pracowników – stają się oni bardziej zaangażowani, a ich produktywność wzrasta. Zielone drzewka, kaktusy czy roślinki doniczkowe uspokoją i zrelaksują. Niejeden importer kwiatów sztucznych bądź żywych, przyjdzie nam z pomocą i zaproponuje najlepszą dla danego wnętrza kompozycję. Ostateczny wybór zależeć będzie jednak wyłącznie od nas.

 

Najnowszą ofertę importera kwiatów sztucznych znajdziesz na https://www.bomm.pl/.

 

Magia dodatków

 

Poza wspaniałymi roślinami nie możemy zapomnieć o pozostałych detalach. Pamiętajmy – piękno tkwi w szczegółach. Oryginalny zegar, ścienna grafika, zdjęcie czy dekoracyjna figurka bez wątpienia umilą czas spędzony w pracy, a w niejednej sytuacji pobudzą kreatywność tak naszą, jak i naszych pracowników.

Źródła:

Artykuły
data dodania
2019-11-07 18:19:57

Amatorzy kontaktu z przyrodą zdają sobie sprawę, że przebieg każdej wyprawy zależy w znacznym stopniu od naszego przygotowania do niej. Zaliczyć tu należy zgromadzenie odpowiedniego sprzętu – w tym także narzędzi – pomocnych podczas podróży...

data dodania
2019-10-30 13:45:55

Polski rynek magazynowy rośnie w siłę. Widać to wyraźnie w statystykach z tego i ubiegłego roku. Co więcej, nic nie wskazuje na to, by w dającej się przewidzieć perspektywie sytuacja miała się zmienić.

 

Jeszcze w 2008 polski r...

data dodania
2019-10-08 16:02:11

Wiele osób planując dłuższy wyjazd, zastanawia się nad wyborem optymalnego środka transportu. Podróż samolotem czy autokarem nie zawsze jest opcją najbardziej ekonomiczną, ponadto nie zapewnia zbyt wiele niezależności. Pod tym względem lepi...

Zobacz wszystkie artykuły