(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Artykuły /     Jak urządzić biuro?

Jak urządzić biuro?

data dodania
2019-01-30 15:22:47

Właściwie przygotowane miejsce do pracy jest bardzo ważne. Odpowiednia aranżacja biura wpłynie pozytywnie na wydajność i zdrowie osób w nim pracujących. Urządzając nasze biura powinniśmy umiejętnie połączyć estetyczny wygląd, wygodę i komfort z ergonomią i profesjonalizmem – a to nie lada wyzwanie.

 

Brak doświadczenia – co robić?

 

Jeśli nigdy wcześniej nie urządzaliśmy żadnej przestrzenie, tym bardziej biurowej, to możemy obawiać się, że projekt może zupełnie nie wyjść. Nic bardziej mylnego. Każdy z nas jest w stanie, nawet za pierwszym razem, zaaranżować przestrzeń tak, że innym „kopara opadnie”. Warto jednak pamiętać, aby postawić wówczas na prostotę. Będzie to bardzo bezpieczne rozwiązanie. Połączenie drewna z klasycznymi odcieniami bieli czy beżu pozwoli nam osiągnąć zadowalający efekt.

 

Oświetlenie

 

By stworzyć funkcjonalne miejsce pracy, należy przede wszystkim zadbać o oświetlenie. Najlepsze będzie oczywiście światło naturalne, dzienne, lecz ono może nie wystarczyć. Pomocne okażą się wówczas lampki biurkowe, które powinny świecić ciepłym odcieniem oraz lampy stojące.

 

Biznes a styl

 

Bardzo duże znaczenie przy urządzaniu naszego miejsca pracy ma specyfika branży w jakiej pracujemy, bądź pracować będziemy. Rodzaj biznesu, w którym się obracamy, powinien być ujęty w sposobie aranżacji naszej przestrzeni biurowej. Dla przykładu, gdy mamy do czynienia z młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą, która chce być kojarzona z odważnym zespołem, warto postawić na niestandardowe aranżacyjne rozwiązania. Z kolei w momencie prowadzenia działalności wymagającej powagi, znacznie lepiej sprawdzi się eleganckie, klasyczne pomieszczenie.

 

Moc roślin


Zieleń w biurze jest niezwykle ważna. Praca w pobliżu zieleni pozytywnie wpływa na pracowników – stają się oni bardziej zaangażowani, a ich produktywność wzrasta. Zielone drzewka, kaktusy czy roślinki doniczkowe uspokoją i zrelaksują. Niejeden importer kwiatów sztucznych bądź żywych, przyjdzie nam z pomocą i zaproponuje najlepszą dla danego wnętrza kompozycję. Ostateczny wybór zależeć będzie jednak wyłącznie od nas.

 

Najnowszą ofertę importera kwiatów sztucznych znajdziesz na https://www.bomm.pl/.

 

Magia dodatków

 

Poza wspaniałymi roślinami nie możemy zapomnieć o pozostałych detalach. Pamiętajmy – piękno tkwi w szczegółach. Oryginalny zegar, ścienna grafika, zdjęcie czy dekoracyjna figurka bez wątpienia umilą czas spędzony w pracy, a w niejednej sytuacji pobudzą kreatywność tak naszą, jak i naszych pracowników.

Źródła:

Artykuły
data dodania
2020-01-17 13:52:44

Pomoc na dla małych i średnich przedsiębiorstw – taka jest misja Enterprise Europe Network, organizacji skupiającej instytucje działające nie tylko w Europie. W jej skład wchodzą również podmioty zarejestrowane w takich krajach jak Norwegia...

data dodania
2020-01-03 12:07:40

W Polsce, podobnie jak w większości państw, obrót pomiędzy firmami dokumentuje się przy pomocy faktur. Ponadto obowiązkiem każdego przedsiębiorcy wynikającym z prawa podatkowego jest ewidencjonowanie przychodów w celu ich opodatkowania na p...

data dodania
2019-12-30 16:59:36

Noworoczne wyprzedaże to już tradycja w działających w naszym kraju dyskontach. Zarówno Biedronka, jak i Lidl oferują w tym roku znaczną obniżkę cen na różnego rodzaju produkty, przede wszystkim przemysłowe, jak tekstylia, artykuły kuchenne...

Zobacz wszystkie artykuły