(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Artykuły /     Biuro do wynajęcia w Krakowie – czym powinno się cechować?

Biuro do wynajęcia w Krakowie – czym powinno się cechować?

data dodania
2018-10-12 11:34:13

Przestrzeń do pracy nie ogranicza się wyłącznie do komputera i biurka. To także lokalizacja, w której spędzamy po kilka godzin każdego dnia. Planując wynajem pomieszczeń biurowych, warto szukać miejsc, które będą spełniać konkretne wymagania. Czym powinno cechować się idealne biuro do wynajęcia?

 

Biuro do wynajęcia – wygoda i oszczędność

 

Dlaczego wynajem biura opłaca się bardziej niż jego zakup? To przede wszystkim większa elastyczność w doborze przestrzeni biurowej. Firmowe potrzeby i wymagania mogą zmieniać się z roku na rok, zwłaszcza w momencie, gdy przedsiębiorstwo szybko się rozwija. Dopasowanie idealnej lokalizacji do naszych potrzeb nie będzie dużym problemem. Przy użyciu wyszukiwarki officemap.pl znalezienie biura do wynajęcia w Krakowie będzie prostsze, a oferta 130 lokalizacji pozwoli wybrać tę najlepszą.

 

Przestrzeń do pracy

 

Wynajem biura to dobre rozwiązanie, przede wszystkim dlatego, że pozwala dopasować lokalizację filii w zależności od naszych aktualnych potrzeb. Jeśli zatrudniamy kilkunastu lub kilkudziesięciu pracowników, możemy wynająć np. całe piętro. W sytuacji, gdy pracujemy samodzielnie, wynajęta przestrzeń biurowa może posłużyć nam jako miejsce, w którym będziemy odbywać rozmowy i negocjacje z biznesowymi partnerami. Rodzaj wynajętej powierzchni również zależy od nas. Mamy możliwość rozdzielenia poszczególnych działów pomiędzy pojedyncze pokoje lub zainwestowania w open space, czyli wspólną przestrzeń dla wszystkich.   

 

Wyposażenie

 

Ważnym aspektem w przypadku wynajmu biura jest również jego wyposażenie. To od niego zależy komfort zatrudnionych. Wygodne krzesła i biurka są niezwykle istotne, zwłaszcza gdy pracownicy spędzają przy nich wiele godzin. Poza przestrzenią pracowniczą powinna się tam znaleźć również przestrzeń socjalna – przestronna kuchnia z jadalnią czy coraz popularniejsze miejsca przeznaczone do odpoczynku. Takie rzeczy mogą z pozoru wydawać się mało istotne, jednak pozytywnie wpływają na opinię o firmie, zwłaszcza w oczach nowych pracowników.

  

Lokalizacja

 

Dobra lokalizacja to zarówno prestiż dla firmy, jak i korzyści związane z wygodą pracowników. Centra biznesowe z uwagi na swoją rolę są zazwyczaj miejscami bardzo dobrze skomunikowanymi. Szukając biura do wynajęcia w Krakowie, można zdecydować się na budynek znajdujący się np. przy ulicy Aleja Pokoju. Jest to jedna z głównych arterii miasta, gwarantująca wygodny dojazd do centrum, a także szybką podróż np. do pobliskiego lotniska. Dobre lokalizacje znajdują się również przy ulicy Jana Pawła II, Lubicz, a także alei Słowackiego.

Artykuły
data dodania
2019-06-18 14:16:46

Junk food to nic innego jak tania i łatwa w produkcji żywność, która jest uboga pod względem dietetycznym.

 

Pod postacią junk food kryje się każdy fast food, słodycze i ogólnie ujmując – śmieciowe jedzenie. Junk food zawiera w so...

data dodania
2019-06-10 09:28:46

Szukasz wielotematycznego portalu, na którym znajdziesz wszystkie potrzebne Ci informacje? Ofio.pl zagwarantuje Ci wszystko, czego szukasz. Ustaw sobie go jako stronę startową, bo już żaden inny portal nie będzie Ci potrzebny! W dobie wszec...

data dodania
2019-06-03 11:06:18

Start-up, czyli początkowo zwykle małe przedsięwzięcie, charakteryzujące się innowacyjnością, może być założone właściwie przez każdego, kto ma odpowiedni pomysł na działalność. Moda na zakładanie start-upów trwa już kilka lat, ale wszystko...

Zobacz wszystkie artykuły