(85) 307 00 12
Tu jesteś
/ Strona Główna / Artykuły /     Biuro do wynajęcia w Krakowie – czym powinno się cechować?

Biuro do wynajęcia w Krakowie – czym powinno się cechować?

data dodania
2018-10-12 11:34:13

Przestrzeń do pracy nie ogranicza się wyłącznie do komputera i biurka. To także lokalizacja, w której spędzamy po kilka godzin każdego dnia. Planując wynajem pomieszczeń biurowych, warto szukać miejsc, które będą spełniać konkretne wymagania. Czym powinno cechować się idealne biuro do wynajęcia?

 

Biuro do wynajęcia – wygoda i oszczędność

 

Dlaczego wynajem biura opłaca się bardziej niż jego zakup? To przede wszystkim większa elastyczność w doborze przestrzeni biurowej. Firmowe potrzeby i wymagania mogą zmieniać się z roku na rok, zwłaszcza w momencie, gdy przedsiębiorstwo szybko się rozwija. Dopasowanie idealnej lokalizacji do naszych potrzeb nie będzie dużym problemem. Przy użyciu wyszukiwarki officemap.pl znalezienie biura do wynajęcia w Krakowie będzie prostsze, a oferta 130 lokalizacji pozwoli wybrać tę najlepszą.

 

Przestrzeń do pracy

 

Wynajem biura to dobre rozwiązanie, przede wszystkim dlatego, że pozwala dopasować lokalizację filii w zależności od naszych aktualnych potrzeb. Jeśli zatrudniamy kilkunastu lub kilkudziesięciu pracowników, możemy wynająć np. całe piętro. W sytuacji, gdy pracujemy samodzielnie, wynajęta przestrzeń biurowa może posłużyć nam jako miejsce, w którym będziemy odbywać rozmowy i negocjacje z biznesowymi partnerami. Rodzaj wynajętej powierzchni również zależy od nas. Mamy możliwość rozdzielenia poszczególnych działów pomiędzy pojedyncze pokoje lub zainwestowania w open space, czyli wspólną przestrzeń dla wszystkich.   

 

Wyposażenie

 

Ważnym aspektem w przypadku wynajmu biura jest również jego wyposażenie. To od niego zależy komfort zatrudnionych. Wygodne krzesła i biurka są niezwykle istotne, zwłaszcza gdy pracownicy spędzają przy nich wiele godzin. Poza przestrzenią pracowniczą powinna się tam znaleźć również przestrzeń socjalna – przestronna kuchnia z jadalnią czy coraz popularniejsze miejsca przeznaczone do odpoczynku. Takie rzeczy mogą z pozoru wydawać się mało istotne, jednak pozytywnie wpływają na opinię o firmie, zwłaszcza w oczach nowych pracowników.

  

Lokalizacja

 

Dobra lokalizacja to zarówno prestiż dla firmy, jak i korzyści związane z wygodą pracowników. Centra biznesowe z uwagi na swoją rolę są zazwyczaj miejscami bardzo dobrze skomunikowanymi. Szukając biura do wynajęcia w Krakowie, można zdecydować się na budynek znajdujący się np. przy ulicy Aleja Pokoju. Jest to jedna z głównych arterii miasta, gwarantująca wygodny dojazd do centrum, a także szybką podróż np. do pobliskiego lotniska. Dobre lokalizacje znajdują się również przy ulicy Jana Pawła II, Lubicz, a także alei Słowackiego.

Artykuły
data dodania
2019-03-05 15:56:44

Wraz z końcem lutego i początkiem marca zaczynają wracać do nas ptaki, które odleciały jesienią na swoje zimowiska do cieplejszych krajów. Jeśli chcesz dowiedzieć się jakie gatunki przylatują do nas na wiosnę i jaka budka lęgowa będzie dla...

data dodania
2019-03-02 12:37:26

Prawie 50 tysięcy ofert pracy czeka w Polsce na IT developerów. Kto jeszcze ze znalezieniem dobrze płatnego zajęcia nie będzie mieć problemów?

 

Bezrobocie nie jest już największym problemem na polskim rynku pracy. Według staty...

data dodania
2019-03-01 14:36:25

Wybierasz się na wycieczkę do leżącej po sąsiedzku Ukrainy? Z uwagi na niepewną sytuację polityczną warto, byś poświęcił więcej czasu na wybranie właściwego ubezpieczenia turystycznego. Powinno ochraniać nie tylko Twoje zdrowie i życie, ale...

Zobacz wszystkie artykuły